Premium'lu serverlera nasıl girebilirim?

Egemenbaba666

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar, bakın ben Premium'lu serverlara girmek istiyorum. Bunun için ne yapmam lazım? Biliyorum Premium almam lazım ama bu Premium nasıl olmalı? Yani bana sınırsız servera girip oynayabileceğim bir şey olsun yeter. Fiyatları nasıl? 10 liraya ucuz Premium oluyormuş onları alsam olur mu? Ya da başka bir Premium mu? Kısa ve öz bir şekilde cevap gelirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, bakın ben Premium'lu serverlara girmek istiyorum. Bunun için ne yapmam lazım? Biliyorum Premium almam lazım ama bu Premium nasıl olmalı? Yani bana sınırsız servera girip oynayabileceğim bir şey olsun yeter. Fiyatları nasıl? 10 liraya ucuz Premium oluyormuş onları alsam olur mu? Ya da başka bir Premium mu? Kısa ve öz bir şekilde cevap gelirse sevinirim.
Kendi sitesinden alabilirsiniz en mantıklısı o ama ben 220 tl vermem minecraft a derseniz ucuzminecraft.com diye bir siteden almıştım elmas paket hiç sorun çıkmadı.

Kısaca, 10TL ücrete Premium alıyorsun, tabii ucuz olduğundan çalıntı hesaplar 3 veya 4 ay sonra elinden gidiyor ona göre alabilirsin.

7 Yıldır Minecraft oynuyordum. 2 ay önce oyunu bıraktım. Şimdi ben 15 tane falan 10TL'lik Premium hesabı aldım. Ve sadece son aldığım sınırsız sürdü. Onu da başka bir arkadaşa verdim halen oynuyormuş. Sitenin linkini atmamam yasaklı olabilir. Bir de kardeşimle aynı anda almıştık onunki halen çalışıyor yani. En az 7 ay oldu alalı.

10TL'ye satılan premiumlar genellikle çalıntı hesapları satıyorlar. Siz hesabı satın aldıktan bir kaç ay sonra hesaba giriş yapamamanız muhtemel. Bazı siteler ise oyunu bırakan insanlardan hesap alarak satıyor, onlar bir tık daha güvenli. Alacağınız herhangi bir premium hesap ile premim serverlara girebilirsiniz. Ben 2014 yılında çok çok uygun bir fiyata minecraft.net sitesinden almıştım.

Zümrüt paketlerden al yani maili değişenlerden ben almıştım zamanında adamlar şifreyi değiştirdi 6 günde yeni hesap talep ettim 1 ay bir şey olmadı 1. ayın sonunda gümledi.

tenor.gif

7 Yıldır Minecraft oynuyordum. 2 ay önce oyunu bıraktım. Şimdi ben 15 tane falan 10TL'lik Premium hesabı aldım. Ve sadece son aldığım sınırsız sürdü. Onu da başka bir arkadaşa verdim halen oynuyormuş. Sitenin linkini atmamam yasaklı olabilir. Bir de kardeşimle aynı anda almıştık onunki halen çalışıyor yani. En az 7 ay oldu alalı.
Sitenin adı ne

Preminyum sitesi idi. Bu güne özel %25 indirim diyor. Ben aldığım zamandan beri öyle diyor cidden de %25 indirim veriyor. Yani 7.5TL'ye elmas paket alacaksınız. Bende 7.5TL'ye almıştım indirim ile.

Geri
Yukarı