Prey ile mücadelem

M1000

Decapat
Makaleler
1
Bu bir inceleme değildir. Sitem benzeri bir şey oldu. Oyunu yaklaşık 4 saat oynadım ve düşüncelerim şöyle.

1. Combat inanılmaz saçma kimin canı fazla ise o kazanıyor resmen. Ne bir taktik ne de bir strateji var. Bodoslama dalıyorsunuz.
  2. Hikaye anlatımı siz bir şeylerle uğraşırken arkada mıy mıy konuşan insanlardan ibaret.
Oyundan soğuma nedenim nerede ne yapacağımı anlamıyorum tamamiyle rastgele buluyorum.

Combat bayık ve sinir bozucu.

Hikaye anlatımı yok.

Oyunu şu an yarım bıraktım oyunu oynamış ve sevmiş biri varsa nelerini sevdiğini açıklayabilir mi çünkü bitirmek istiyorum sırf arkane studios olduğu için.

Hocam ben iyi bir oyuncu değilim ama gene de normal seviyede bile oyun zor merminiz olsa bile sağlığınız olmuyor yok mermi kıtlığı var da agam mermisiz ölmüyor ki düşmanlar evet eleştiriniz için sağolun bence de yerli yerinde bir eleştiri olmuş. Devam etmenizi öneririm ama oyunda çok takılıyorsunuz ben 10 saat barajını aştım bitirmeyi düşünüyorum ama zevk alırsam. Yani aslen kabul etmek istemsem de benim için de biraz hayal kırıklığı oldu. Hak veriyorum ama senaryonun temel konusu güzel çok bir şey anlamadım ama sunumu tartışmaya açık olabilir.

Bu oyunu merak ediyordum. Bir türlü fırsat bulup oynayamadım. O kadar mı kötü?

Oyun akmıyor sürekli etrafı dolaşmanız ve sık sık ölüp saldırmanız gerekiyor.

Hocam ben iyi bir oyuncu değilim ama gene de normal seviyede bile oyun zor merminiz olsa bile sağlığınız olmuyor yok mermi kıtlığı var da agam mermisiz ölmüyor ki düşmanlar evet eleştiriniz için sağ olun bence de yerli yerinde bir eleştiri olmuş. Devam etmenizi öneririm ama oyunda çok takılıyorsunuz ben 10 saat barajını aştım bitirmeyi düşünüyorum ama zevk alırsam. Yani aslen kabul etmek istemsem de benim için de biraz hayal kırıklığı oldu. Hak veriyorum ama senaryonun temel konusu güzel çok bir şey anlamadım ama sunumu tartışmaya açık olabilir.

Evet bu zorluk Dark Souls gibi zevk veren bir zorlukta değil adamı bayıyor.

Oyunun linkini atabilecek var mı? Aratınca bir oyun çıktı ama eski gibi.

Link atmak sıkıntı çıkarır mı bilmediğim için link atmadım ama prey 2017 yazınca çıkar.

Oyunun linkini atabilecek var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı