Prime B350M-K için ekran kartı ve işlemci önerisi

Darneluin

Kilopat
Yer
UK
Herkese selamlar, sistemimi yenilemek istiyorum. Bu anakart yeni nesil işlemcileri ve ekran kartlarını destekliyor, darboğaz yapmadan önerebileceğiniz ekran kartı ve işlemcileri konu altında paylaşabilirsiniz. (AMD Ryzen 7'ye kadar destekliyor.)

Bütçe meselesi biraz, diğer donanımlar da ayrıca önemli. Örnek olarak güç kaynağınız nedir? Eğer yeterse Ryzen 5 3600 ve RTX 2060 düşünebilirsiniz.

Bütçe meselesi biraz, diğer donanımlar da ayrıca önemli. Örnek olarak güç kaynağınız nedir? Eğer yeterse Ryzen 5 3600 ve RTX 2060 düşünebilirsiniz.

1634023877265.png

Sistem bu, ek olarak SSD mevcut.

Eki Görüntüle 1187308
Sistem bu, ek olarak SSD mevcut.
Anakart yüksek ihtimalle 3600 yükünü kaldıracaktır. RAM'leri 8x2 şeklinde 16GB yapmanızı şiddetle tavsiye ederim. RAM olarak Crucial Ballistix önerebilirim, Micron E-Die çipleri olan gayet iyi bellekler. Geleceğe yatırım gibi olur. Güç kaynağından biraz şüpheliyim açıkçası, RTX 2060 + Ryzen 5 3600'ü kaldırabilir mi emin değilim.

Anakart yüksek ihtimalle 3600 yükünü kaldıracaktır. RAM'leri 8x2 şeklinde 16GB yapmanızı şiddetle tavsiye ederim. RAM olarak Crucial Ballistix önerebilirim, Micron E-Die çipleri olan gayet iyi bellekler. Geleceğe yatırım gibi olur. Güç kaynağından biraz şüpheliyim açıkçası, RTX 2060 + Ryzen 5 3600'ü kaldırabilir mi emin değilim.

Güç kaynağını söylediğiniz sistem için bir araştırabilir misiniz? Şu an işte olduğum için araştırma yapamıyorum.

Güç kaynağını söylediğiniz sistem için bir araştırabilir misiniz? Şu an işte olduğum için araştırma yapamıyorum.
Biraz baktım, besleyebilecek gibi duruyor.

Selamlar,

Sisteme Ryzen 5 3500x modeli satın alındı. Sırada RTX 2060 ekran kartı modelini almak kaldı. Sistemdeki Ryzen 3 1200 modeli satılığa çıkartılacaktır.

Arkadaşlar paylaştığım RAM sistem ile uyumlu mudur acaba? @raknhocam

Son düzenleme:
Selamlar,

Sisteme Ryzen 5 3500x modeli satın alındı. Sırada RTX 2060 ekran kartı modelini almak kaldı. Sistemdeki Ryzen 3 1200 modeli satılığa çıkartılacaktır.

Arkadaşlar paylaştığım RAM sistem ile uyumlu mudur acaba? @raknhocam
Uyumludur. Fakat RGB takıntınız yoksa RGB'siz modelini almanız daha doğru olur. Aşağı yukarı 50 lira gibi bir masraf çıkarıyor RGB versiyonu.

Geri
Yukarı