Prime Gaming hediye talep edilen LoL hesabını değiştirmek

Riot ilgilenmiyor bu konuyla. Ticket atman önemli değil.

"Amazon Prime hesabınıza yanlış Riot hesabını bağladıysanız hesabınızdan çıkış yapın, ardından bu bağlantıya giderek hesap bağlama işlemini tekrar gerçekleştirin. Her içerik paketinin bir Amazon Prime ve Riot hesabı tarafından yalnızca bir defa kullanılabileceğini unutmayın."

Bağlı hesabı nasıl kaldırırım?

"Amazon Prime hesabınıza yanlış Riot hesabını bağladıysanız hesabınızdan çıkış yapın, ardından bu bağlantıya giderek hesap bağlama işlemini tekrar gerçekleştirin. Her içerik paketinin bir Amazon Prime ve Riot hesabı tarafından yalnızca bir defa kullanılabileceğini unutmayın."
Sen adamın dibisin 1 saattir uğraşıyorum bununla.

Amazon'un saçma sapan geriye atma sorunundan sonra attığın linkten şak diye olması çok iyi eyvallah.

Riot'a ticket atabilirsiniz.
Merhabalar size bir soru soracam aradan uzun zaman gecmis ama ben riot hesabima prime gaming hesabi bagladim sonra prime gaming hesabimi kaybettim ben ayni riot hesabima yeni bir prime gaming hesabi acsam baglayabilir ve yeni gelecek odulleri alabilir miyim lutfen cevaplayin

Geri
Yukarı