Prime Gaming ile Rockstar bağlantısında "Parameters are missing" hatası

MTN

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Aylardır Twitch Prime kullanıyorum fakat oyunda sürekli para kazandıp harcadığım için ne kadar para geldiğini bilemediğimden olanın farkında değildim, meğerse para gelince bir uyarı ekranı geliyormuş ve Prime Gaming'den kazandığım yazıyormuş. Hesabı bağlamak için siteye girdim fakat hesap bağlı gözüküyor ama 1. ve 3. aşamayı yapıp nasıl oluyorsa 2. aşamayı başaramadan bağlamışım ve hesap bağlantısını kesip tekrar bağlamama rağmen resimdeki 2. aşama tamamlanamıyor.

Screenshot_32.png

Bağlamaya çalışırken böyle hata veriyor ve 1 ve 3. aşamanın tamamlandığını gösteren sayfaya geçiyor.

Screenshot_30.png

Prime'ın kendi sitesinden bağlamayı denediniz mi bir de?
Prime Gaming Bu siteyi diyorsanız buradan yapıyorum zaten, başka bir yer var mı ki?
Tarayıcıdaki bütün eklentileri kapatıp denedim ve sonuç yine aynı. Her denemede parameters are missing kısmındaki kod gibi şey değişiyor.

Ben çözüme ulaştım buraya bakacak olan arkadaşlara da şu şekilde bilgi verebilirim, Amazon yani Prime değil direkt olarak Amazon sayfasına giriyorsunuz ve hesabınızın ayarlarından hesabınızın muhtemelen bir ismi yoktur, isim veriyorsunuz. Varsa da gizlilik ayarlarını kontrol edip herkese açık yapın sorun çözülmüş olacaktır, sağlacakla kalın!

Geri
Yukarı