Prime Gaming kapsülleri kullanılmazsa gider mi?

Mikeyy

Centipat
Katılım
17 Mayıs 2021
Mesajlar
44
Arkadaşlar ben Prime Gaming hesabımı Twitch'te bir yayıncıya abone olmak için devam ettirmek istiyorum. Devam ettirirken içindeki kampanyalar boşa gitmesin diye hepsini talep ediyorum. Eskiden LoL oynadığım için Prime Gaming kapsülünü sürekli talep ediyorum fakat ben LoL'ü bir sebepten dolayı kaldırdım. 5 ay boyunca kapsülü talep edeceğim. Oyun bende yüklü olmadığı için LoL'e girip açamayacağım. Size soracağım soru bu kapsülleri oyuna girip açmazsam kapsüller kaybolur mu?
 
KS
KS
Mikeyy

Mikeyy

Centipat
Katılım
17 Mayıs 2021
Mesajlar
44
Evet bende 4-5 ay durmuştu gitmiyor zaten kalıcı diye yazıyor Amazon'da.

Eminlikle alakası yok bunun. Ben talep ediyorum ve hesabıma geliyor. İstersem 10 yıl sonra açarım, o kapsül artık benim.

Hayır 5 ay boyunca devam ettireceğim için kapsüller birikir mi yoksa yeni kapsülü talep ettiğim zaman eski kapsül kaybolur mu diye düşünüyordum. Neyse teşekkürler, az kalsın indiriyordum oyunu. Ben biraz yanlış sormuşum.
 

messimuco

Picopat
Katılım
23 Ocak 2022
Mesajlar
188
Çözümler
1
Riot Games artık aktif olmayan hesapları sileceğini açıkladı onu da göz önünde bulundur. Büyük ihtimalle sen giriş çıkış yaptığın icin silinmez ama o makaleyi oku bence.
 

aksiyonel

Picopat
Katılım
17 Mayıs 2022
Mesajlar
608
Çözümler
1
Yer
Istanbul
Birikiyor hocam. Oyuna giremediğim dönemlerde Prime Gaming kapsüllerimi ihmal etmedim. Girdiğimde de açıyordum. Sanıyorum bu Prime Gaming kapsüllerini aldığınız ekranda da yazıyor.
 

Yeni konular

Yukarı