Prime Gaming ödülleri ne zaman gelecek?

Peki Prime almak ne kadar mantıklı gerçekten oynanabilecek oyunlar veriyor mu?

Prime'ı 1 yıldan beri kullanıyorum oyun içi ödüller veriyor (her oyun değil)+Prime üyeliği ile oluyor. Ben memnunum(Prime Gaming) Valorant'ta oyun içi ödül alıyorum memnun değilim ödüllerden sürekli sprey veriyor yani 8 TL'yi öyle aman aman bir şey beklemem gerekmiyor. Bir de kötü oyunlar veriyor ama bir ara FM 22 vermişti beleşe.(600 TL'lik oyun)

Prime'ı 1 yıldan beri kullanıyorum oyun içi ödüller veriyor (her oyun değil)+Prime üyeliği ile oluyor. Ben memnunum(Prime Gaming) Valorant'ta oyun içi ödül alıyorum memnun değilim ödüllerden sürekli sprey veriyor yani 8 TL'yi öyle aman aman bir şey beklemem gerekmiyor. Bir de kötü oyunlar veriyor ama bir ara FM 22 vermişti beleşe.(600 TL'lik oyun)
Kötü oyun verdiği bence söylenemez.
Oradan Assassin's Creed Origins, Battlefield 4, Battlefield 5 ve 1, Dragon Age Inqusition, Control Ultimate Edition, Dishonored 2, Star Wars Jedi Fallen Order, Nfs Heat, Star Wars Squadrons, The Evil Within 2, Shadow of War (birde mordor vardı ama almadım)
Gibi büyük oyunlarda aldım.
Şahsen her ay bakarım güzel birşey varmı diye, varsa kaparım, acımam.
Sonuçta fiyat olarak bazıları ucuz olsada büyük bütçeli yapımlar hepsi, güzel grafikli.

Geri
Yukarı