Prime Gaming ödülleri ne zaman gelecek?

Hmm yani farklı bir sistem peki, bazı oyunların yanında falanca tarihte sona erecek yazıyor. Oyunlar serviste olduğu sürece mi oynanabiliyor, servise geldiğinde alındığında tamamen bizim mi oluyor?

Sizin olur fakat süresi bitince oyun alınamaz ama oynanır.

Bir soru daha şu anda ücretsiz olup almamı tavsiye ettiğiniz neler var? Başka bir konuda mı sorayım bilemedim.

Hangi platformda? Eğer primdase hepsini alın belki ileride oynamak istersiniz.

Prime'ı kastetmiştim, ben de önce dediğiniz gibi düşündüm ama baktığım kadarıyla hiç görmediğim ne olduğunu bilmediğim tonla oyun var. Steam'de de bir ara öyle önüme düşeni alıyordum çöplük gibi oluyor sonra :))

Bakayım müsait bir zamanda o zaman.

Arkadaşlar bir sorum daha var.

Prime Gaming sayfasında bazı içeriklerde "oyun içi içerik alın" yazıyor, girdiğimde de oyunun içindeki ufak tefek bazı ekstralar olduğunu görüyorum. Daha önce başka bir platformdan aldığımız bir oyuna bu eklentiler adapte edilebiliyor mu yoksa oyunu da Prime üzerinden mi eklemiş olmak gerekiyor geçmişte?

Son düzenleme:
Prime'ı kastetmiştim, ben de önce dediğiniz gibi düşündüm ama baktığım kadarıyla hiç görmediğim ne olduğunu bilmediğim tonla oyun var. Steam'de de bir ara öyle önüme düşeni alıyordum çöplük gibi oluyor sonra :))

Bakayım müsait bir zamanda o zaman.

Arkadaşlar bir sorum daha var.

Prime Gaming sayfasında bazı içeriklerde "oyun içi içerik alın" yazıyor, girdiğimde de oyunun içindeki ufak tefek bazı ekstralar olduğunu görüyorum. Daha önce başka bir platformdan aldığımız bir oyuna bu eklentiler adapte edilebiliyor mu yoksa oyunu da Prime üzerinden mi eklemiş olmak gerekiyor geçmişte?
oyunu satın almış olduğunuz platform fark etmiyor zaten her oyun içi içeriği oyun hesabınızda nasıl aktifleştireceğiniz orada detaylı bir şekilde anlatılıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı