Çözüldü Prime Gaming telefon numarası ekleyin hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

karul

Decapat
Merhaba, daha önceden Prime Gaming kullanmıştım. Sıkıntısız bir şekilde çalışıyordu.
Şu anda etkinleştiremiyorum. Zaten telefon numarası ekli fakat numara ekleyin diyor.
Bazen de kartı kabul etmiyor. Nasıl çözebilirim?

Not: 30 günlük deneme sürümü.

Çözüm
Merhaba, daha önceden Prime Gaming kullanmıştım. Sıkıntısız bir şekilde çalışıyordu.
Şu anda etkinleştiremiyorum. Zaten telefon numarası ekli fakat numara ekleyin diyor.

Başka bir telefon numarası dene, eğer onu kabul ederse eklediğin telefon numarasını asıl telefon numaranla değiştir belki işe yarayabilir.

Başka bir telefon numarası dene, eğer onu kabul ederse eklediğin telefon numarasını asıl telefon numaranla değiştir belki işe yarayabilir.

Çözüm
Hocam kullandığınız numara başka bir prime hesabında kullanılıyor mu? Başka numara deneyin.
Kullanıyorum. Fakat bundan aylar önce 4-5tane hesap açıp aynı telefon numarasını kullandığım zaman çalışıyordu sistem değişmiş olabilir mi?

Tamamdır hocam. Deniyorum.

Kullanıyorum. Fakat bundan aylar önce 4-5tane hesap açıp aynı telefon numarasını kullandığım zaman çalışıyordu sistem değişmiş olabilir mi?

Tamamdır hocam. Deniyorum.
Hocam eski hesaplarınızı Amazon üzerinden kapattın. Sanırım 3 hesaptan sonra veya 2'de olabilir numaranızı yazabiliyorsunuz. Onun üstünde hesap açıp numaranızı yazamıyorsunuz

Hocam eski hesaplarınızı Amazon üzerinden kapattın. Sanırım 3 hesaptan sonra veya 2'de olabilir numaranızı yazabiliyorsunuz. Onun üstünde hesap açıp numaranızı yazamıyorsunuz.

Hocam farklı numaradan denediğimde oldu. Teşekkürler.

Geri
Yukarı