Prime OS başarısız yükleme sonrası açılışta işletim sistemi soruyor

Jugger1910

Hectopat
Arkadaşlar dün Prime OS EXE olarak indirdim kurdum bir takım hatalar aldım sonra vazgeçtim. Her PC açıldığında 2 seçenek geliyor Prime OS ve Windows 8.1. Bugün tekrar kurmayı denedim Prime OS'u bu sefer açılışta 2 tane Prime OS ve 1 tane Windows seçeneği geliyor. Kafayı yiyeceğim. Tam olarak nasıl kaldırırım girişte sorma olayını nasıl kapatırım cidden ayar oldum :(
Arkadaşlar yardım edebilecek yokmu ya :(

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kardeşim ben kurmadım prime os'u :S bu kurulmuş olanı kaldırıyor.Bu adam gibi yeni bir alan oluşturdum D ' ye yükledim D'de hiç bişey gözükmüyor yüklememiş yani

Yahu videonun tamamını bir izleseydin keşke. Seni ilgilendiren fixmbr yaptığı kısımlar.

Bu BOOT programını indir. Daha sonra winrar ile dosyaları çıkar. RAR şifresi fadel yaz. Daha sonra programı yönetici olarak çalıştır. Üst bölümde BCD yazana tıkla. Açılan bölümde easy mode yazıyor ona tıkla. Daha sonra sol taraftan Prime OS yazana tıklayıp, del yazana tıkla. Save current system yazana tıkladıktan sonra silinir.. Daha sonra programı kapatabilirsin.

Ya kardeş ne ekranı diyon allah aşkına post kasmayamı çalısıyon napıyon nasıl bi seçim ekranı olabilirki allah aşkına ? Üstte windows altta 2 tane prime os yazıyor windowsu secip giriyorum
Bu BOOT programını indir. Daha sonra winrar ile dosyaları çıkar. RAR şifresi fadel yaz. Daha sonra programı yönetici olarak çalıştır. Üst bölümde BCD yazana tıkla. Açılan bölümde easy mode yazıyor ona tıkla. Daha sonra sol taraftan Prime OS yazana tıklayıp, del yazana tıkla. Save current system yazana tıkladıktan sonra silinir.. Daha sonra programı kapatabilirsin.
Kardeşim allah razı olsun valla teşekkür ederim oldu :)

Arkadaşlar ben bu prime os u nasıl kaldırabilirim hiç bir yerde görülmüyor iki işletim sisteminide kullanabiliyorum ama artık prime os dan kurtulmak istiyorum ama nasıl hiç bir yerde Türkçe anlatım bulamadım..

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı