Prime OS PUBG açmıyor

ATI Radeon X1550
Intel Core 2 Duo E4500
3GB RAM
Bu sistem PUBG Mobile için maalesef yetersiz.
Hepsi Android tabanlı olduğu için değişen bir şey olmuyor
Bu dediğinize katılmıyorum çünkü dediğiniz işletim sistemleri farklı sürümler kullanmakta bu yüzden de optimizasyon, performans ve uygulama desteği olarak farklılıklar var ( PUBG Mobile'ın Remix OS'ta açılmayıp Phoenix OS'ta açılması örnek olarak verilebilir ).

Bu dediğinize katılmıyorum çünkü dediğiniz işletim sistemleri farklı sürümler kullanmakta bu yüzden de optimizasyon, performans ve uygulama desteği olarak farklılıklar var ( PUBG Mobile'ın remix OS'ta açılmayıp Phoenix OS'ta açılması örnek olarak verilebilir ).

Merak etmeyin neyin ne olduğunu bilecek kadar bilgi sahibiyim. Remix OS Android 6.0 kullanmakta, verdiğiniz örnek optimizasyon ile alakalı bir örnek. Android 6.0 X86-X64 sade olarak kurulum yapıldığı zaman PUBG Mobile açılmakta.

Benim demeye çalıştığım Android için bir GPU driver olmadığı. Android 5.1,6.1,7.0,7.1, 9 gibi sürümlerin hepsinde aynı sorundan müzdarip olacaktır. Bir ihtimal Android 4.4 farklı olduğu için orada çalışabilir ama ne kadar stabil olur bilemem.

Bu sistem PUBG Mobile için maalesef yetersiz.

Bu dediğinize katılmıyorum çünkü dediğiniz işletim sistemleri farklı sürümler kullanmakta bu yüzden de optimizasyon, performans ve uygulama desteği olarak farklılıklar var ( PUBG Mobile'ın Remix OS'ta açılmayıp Phoenix OS'ta açılması örnek olarak verilebilir ).

Anladım o zaman videolardan izleyeceğiz yorumun için teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı