Prime Video Prime Video alınır mı?

barancavindar

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, iyi günler, Prime Video almayı düşünüyorum ama sizce güzel mi içinde neler var? The boys izlemek için almayı düşünüyorum. Teşekkürler iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, iyi günler, Prime Video almayı düşünüyorum ama sizce güzel mi içinde neler var? The boys izlemek için almayı düşünüyorum. Teşekkürler iyi sosyaller.
8₺ için düşünmeyin derim. The Boys izlemek istiyorsanız almalısınız.

Alınır 8 TL. Yanına amazondan binlerce üründe indirim ve oyunlarda ek içerik kazanabilirsin.

8TL gibi bir fiyata gayet güzel içerikler var alınır. Ayrıca 8TL'ye aldığınızda diğer avantajlarından da yararlanırsınız gayet kullanışlı.

Fiyatının 8 TL olduğunu düşünürsek; bu fiyata bakkaldan kola dahi alamadığımız şu dönemde alınır derim ben. Aktif olarak prime video kullanmasam da açıldığı ilk günden beri abonesiyim. Zaman zaman girip farklı dizileri izliyorum. En son güç yüzüklerini izlemiştim.

Prime özel içerikleri ve ganimetlerine girmiyorum bile. O 8 TL'nin kat ve kat fazlasını geri veriyor sana zaten.​

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı