Prime Video Türkçe Altyazı Destekliyor mu?

Bilgi yanlışı kaynamış burası. Prıme Video amazon.de üzerinden bakın. Türkçe altyazılı içerikler oldukça bol. Vpn ile falan işiniz yok. Menüler bile özelleştirildi artık. Her geçen gün daha fazla Türkçe altyazılı içerikler ekleniyor.

VPN veya DNS Proxy gerekli. Al Pacino hayal görüyor.

Nitekim Prime Video'daki birçok önemli içeriğin Türkçe altyazı desteği yok. Olmasına gerek te yok.

İngilizce'nin her fırsatta es geçilen bir barikat gibi görülmesine karşıyım. Çok zor bir şey gibi görülmemeli.

Prime Video'nun VPN dışında ücretli üyelik gerektirdiğini de belirtmeliyim.

Son düzenleme:
VPN veya DNS Proxy gerekli. Al Pacino hayal görüyor.

Nitekim Prime Video'daki birçok önemli içeriğin Türkçe altyazı desteği yok. Olmasına gerek te yok.

İngilizce'nin her fırsatta es geçilen bir barikat gibi görülmesine karşıyım. Çok zor bir şey gibi görülmemeli.

Prime Video'nun VPN dışında ücretli üyelik gerektirdiğini de belirtmeliyim.
Bu nasıl bir saçmalık? Akıllı TV uygulamasında bile var evimde rahatça izleyebiliyorum. Nasıl bır VPN kullanıyorum acaba? Tamamıyla yanlış bilgilendirme.

Anlamıyorum, ne izliyorsun, nasıl izliyorsun?
IMG_20190814_144718.jpg

Smart TV uygulaması bile VPN gerektirmez. Uygulamaya erişim için VPN diye bır olay yok. Bazı içerikler kısmında olabilir. Arkadaş TR altyazı izleyeceği için neden VPN kullansın?

Arkadaşlar Prime Video Türkçe altyazı destekliyor mu?

Destekliyor.
Prime Video
Amazon Prime Video - Google Play'de Uygulamalar

Her dizi ve filmde altyazı mevcut mu?
Ben Türkiye'den kullanmadığım için her dizi ve filmde mevcut mu tam olarak bilemiyorum. @Xerjoff'ya sormak lazım. Fakat @Xerjoff'nun eklediği fotoğrafa baktığımda gördüğüm kadarıyla yerelleştirme çalışmaları yapıyorlar. Mesela arayüzü Türkçe yapmışlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı