Prime Video Prime Video'da alt yazı görünmüyor

slmbnwho

Decapat
Daha fazla  
Prime Video'da "Fear The Walking Dead" dizisinde Türkçe alt yazıyı seçmeme rağmen alt yazı gözükmüyor, yine bazı diller dışında birkaç alt yazıyı seçtiğimde alt yazı gözüküyor. Bunun nedeni nedir? Şimdiden teşekkürler.

Prime Video'da "Fear The Walking Dead" dizisinde Türkçe alt yazıyı seçmeme rağmen alt yazı gözükmüyor, yine bazı diller dışında birkaç alt yazıyı seçtiğimde alt yazı gözüküyor. Bunun nedeni nedir? Şimdiden teşekkürler.
Bende kontrol edip cevap vereceğim hocam. Hocam bilgisayar üzerinden kontrol ettim altyazı var, hangi platformdan izliyorsunuz.

Bende kontrol edip cevap vereceğim hocam. Hocam bilgisayar üzerinden kontrol ettim alt yazı var, hangi platformdan izliyorsunuz.

Sorun anlamadığım bir şekilde çözüldü hocam. Başka diziye geçip, yine aynı diziye gelip birkaç denemeden sonra garip bir şekilde düzeldi. Bug gibi bir şeydi sanırım. Yine de teşekkürler.

Hocam bende aynı sorunu çok yaşadım, biraz altyazısız izleyince bir 30 saniye sonra falan geçiyor. Bu olmazsa uygulama üzerinde anlamsız butonlara basıp geri gelince düzeliyor.

Geri
Yukarı