Prime Video'da izlenebilecek içerik önerisi

• Konuyu başlatan Lartu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 421
Filmleri kategorize etme şekline göre değişir, eğer uzun dizilerden hoşlanıyorsan ve bazı saçmalıklara dayanabilirim diyorsan harika bir dizi.

Bu mesajı yazdıktan sonra izledim. Bekledigimden iyi basladı ama sonu cok saçma bitti.Bilim kurgu kısmı fikirde iyi ama uygulamada çok saçma.

Bu mesajı yazdıktan sonra izledim. Bekledigimden iyi basladı ama sonu cok saçma bitti. Bilim kurgu kısmı fikirde iyi ama uygulamada çok saçma.

Sonu ve bir kız için hikayeyi ve John smithi feda etmeleri acayip saçmaydı koskoca Almanya 3 5 Afrika'lı isyancıya yenildi. Benim izlememin tek sebebi John smithti, harici olarak Japonya tarafındaki karakterler ve yahudiler etkileyici bir performans sergilemişti gerçekten iyi bir diziydi.

Sonu ve bir kız için hikayeyi ve John smithi feda etmeleri acayip saçmaydı koskoca Almanya 3 5 Afrika'lı isyancıya yenildi. Benim izlememin tek sebebi John smithti, harici olarak Japonya tarafındaki karakterler ve yahudiler etkileyici bir performans sergilemişti gerçekten iyi bir diziydi.

Aynen. Joe blake ki de kolay harcadılar. Bu kadar kolay ölmemeliydi.

Geri
Yukarı