Prime'da hileler azaldı mı?

Hileler sadece güven faktörü düşük kişilere geliyor. Bir arkadaşım hileyken (hile olduğunu bilmiyordum) bunu kırmızı listeye almışlar, güven faktörü de kırmızı olmuş. Her maç hile geliyordu, hile olmayan maç yoktu. Sonra fena pişman oldu bana da söyledi hile açtığını. Ban yedi, 1 ay önce yeni hesap açtı güven faktörünü yükselttik, hiç bir maç hile gelmiyor. Yani olay güven faktörün ve tabii ki prime.

Güven faktörün yüksekse zaten hile fazla gelmiyor. Bazı arkadaşlar iyi oynayan herkese hile diye ağladığı için hile hala çok zannediliyor.

Tamamen güven faktörüyle alakalı bir olay. 20 maçta 1 denk geliyorsa geliyordur öyle hiç bariz bir hileye karşı oynadığımı hatırlamıyorum uzun zamandır.

Hileler sadece güven faktörü düşük kişilere geliyor.

Bunun garantisi yok, güven faktörünüz yüksekse de gelebilir. Sadece ile kısıtlandırmak yanlış olur.

Bunun garantisi yok, güven faktörünüz yüksekse de gelebilir. Sadece ile kısıtlandırmak yanlış olur.

Evet hocam yanlış bilgi için kusura bakmayın orada yazarken aklıma başka kelime gelmemiş sanırım. Şöyle izah edeyim, yüksek güven faktöründe de gelebiliyor fakat daha legit hileler. Mesela az belli ederek wall hack ile oynuyordur ama güven faktörü yüksek olduğu ve az rapor yediği için size denk gelebilir. Ama hilelerin gelme sayısı, düşük güven faktörüne göre çok daha az olur.

Kendi maç istatistiklerime göre oynadığım maçlardaki %10'u kadar oyuncu hileden dolayı ban yemiş.

Geri
Yukarı