Primeos PUBG Mobile açar mı?

HaWlI KuLlANIcI

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle şunu söylemek istiyorum. Emulatörlerin varlığından ben de haberdarım ama Primeos tarzı işletim sistemleri daha fazla FPS vereceğini düşündüğümden kurmak istiyorum.
2 sorum olacak.
1-PUBG'yi düzgün bir şekilde oynayabilir miyim?
2-Bildiğim kadarıyla bu tarz işletim sistemleri, oyun tarafından emulatör olarak görülmüyormuş. Beni emulatör görmesi için yapabileceğim bir şey var mı?

Büyük ihtimalle evet. Phoneix OS ile oynayamasam da çoğu kişi PrimeOS ile oynamış.
2-Bildiğim kadarıyla bu tarz işletim sistemleri, oyun tarafından emulatör olarak görülmüyormuş. Beni emulatör görmesi için yapabileceğim bir şey var mı?
Elle oynayanlarla klavye ve mouse kullananlar ayrı sunucuda olsa hile olurdu. Tahminimce bir fonksiyondan cihazın emilatör olduğunu algılıyor.

Öncelikle şunu söylemek istiyorum. Emulatörlerin varlığından ben de haberdarım ama primeos tarzı işletim sistemleri daha fazla FPS vereceğini düşündüğümden kurmak istiyorum.
2 sorum olacak.
2-bildiğim kadarıyla bu tarz işletim sistemleri, oyun tarafından emulatör olarak görülmüyormuş. Beni emulatör görmesi için yapabileceğim bir şey var mı?

Kontrol olarak @KeyN_N hocamın dediği gibi sorunluydu. Phoenix OS deneyebilirsin.

Elle oynayanlarla klavye ve mouse kullananlar ayrı sunucuda olsa hile olurdu. Tahminimce bir fonksiyondan cihazın emilatör olduğunu algılıyor.

Hocam bir videoda kurulumunu gösteriyordu ve emulator olarak algılamıyordu. GameLoop'ya da BlueStacks da algılıyor ama bunda algılamıyor. İzlediğim video primeos veya phoenixos du sanırım, tam hatırlamıyorum. Eğer emulator olarak algılamazsa sadece arkadaşlarımla vs atmak için girerim o zaman :(

Kontrol olarak @KeyN_N hocamın dediği gibi sorunluydu. Phoenix OS deneyebilirsin.

Sağ olun hocam, ISO dosyasını indirmeye başladım bile.

Geri
Yukarı