Pringles Paprika 165 gr 11.78 TL

Pringles'a da kötü denmez ya :D Lays yoğurt ve yeşillikli de seviyorum ben hem yağsız hem baharatı güzel.
Pringles'ın tadı cidden rezalet ya. Hele kokusu... Midem bulanıyor. Sırf 3 kat fazla para verdiğiniz için psikolojik olarak tadı güzel geliyor size. Çevremde maddi olarak zengin kimse Pringles'ın yüzüne bakmazken ortalama ve ortalama altı kim varsa dillerinde bi' Pringles lafı... 🤭 🤣

Pringles'ın tadı cidden rezalet ya. Hele kokusu... Midem bulanıyor. Sırf 3 kat fazla para verdiğiniz için psikolojik olarak tadı güzel geliyor size. Çevremde maddi olarak zengin kimse Pringles'ın yüzüne bakmazken ortalama ve ortalama altı kim varsa dillerinde bi' Pringles lafı... 🤭 🤣
Ne alakası var? Tadı güzel. Lays'de seviyorum ona bakarsan veya ne bileyim Patos falanda. Sana rezalet gelmesi kokusu vs. kisişel bir şey.
Pringles'ı beğenmeyenlerin yediği cips:
1.jpg

Ne alakası var? Tadı güzel. Lays'de seviyorum ona bakarsan veya ne bileyim patos falanda. Sana rezalet gelmesi kokusu vs. kisişel bir şey.
Pringles'ı beğenmeyenlerin yediği cips:
Eki Görüntüle 1126570

Dişlere öyle bir yapışıyor ki diş fırçası yerine iş makinesi gerekiyor bunları çıkarmak için.

İndirim köşesinde artık ekran kartı yerine cips gören Türk genci: :oops::oops::oops:

Geri
Yukarı