Çözüldü Pringles'ler nereye kayboldu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Son zamanlarda 2 3 haber çıkmıştı Türkiye'den çekildi diye, getire falan baktım İstanbul'da iken 999 TL'ye satılıyordu, aşırı uçuk fiyatlara 200 300 falan tek bir paketi, sonra resmi açıklama geldi çekilmedi diye ancak nereye baksam Pringles yok, Pringles Türkiye'den çekildi mi? Çekilmedi mi?

Çözüm
Türkiye'den çekilmedi, ürünler ithal olduğundan zaman zaman geliş sürelerinde aksaklık olabiliyor demişlerdi.
Yanlış bilgi
Son zamanlarda 2 3 haber çıkmıştı Türkiye'den çekildi diye, getire falan baktım İstanbul'da iken 999 TL'ye satılıyordu, aşırı uçuk fiyatlara 200 300 falan tek bir paketi, sonra resmi açıklama geldi çekilmedi diye ancak nereye baksam Pringles yok, Pringles Türkiye'den çekildi mi? Çekilmedi mi?
Çekildi diye biliyorum.

Türkiye'den çekilmedi, ürünler ithal olduğundan zaman zaman geliş sürelerinde aksaklık olabiliyor demişlerdi.
Belli bir zaman sonra tekrar normal fiyatına dönüp stoklara gelirmi yani?

Yani bana kalırsa çekildi 2. hamleye kadar Türkiye ekonomisi dalgalı olması bunu etkilemiştir. 3-4 aydır Pringles yok Master nuts markası almış yerini.

İğrenç bir tadı var, Master potato, Master nuts hepsi iğrenç.

Belli bir zaman sonra tekrar normal fiyatına dönüp stoklara gelir mi yani?
Gelir, fiyatlara zam yaparlar mı meçhul ama şu dalgalı ekonomide fiyatlar aynı kalmaz gibi.

Belli bir zaman sonra tekrar normal fiyatına dönüp stoklara gelir mi yani?

İğrenç bir tadı var, Master potato, Master nuts hepsi iğrenç.

Bir Pringles olamazlar ama diğer yağlı cipslere göre gideri var bana kalırsa. 1 kere kendim aldım yedim beyazımsı aşırı tat olmayan bir cips ama yenir diğerlerinden daha az zararlıdır.

Bir Pringles olamazlar ama diğer yağlı cipslere göre gideri var bana kalırsa. 1 kere kendim aldım yedim beyazımsı aşırı tat olmayan bir cips ama yenir diğerlerinden daha az zararlıdır.

Master potato classic denedim ben, hayatımda yediğim en kötü cipsti direkt olarak, Master nutz bir ara denerim belki, ancak Pringles kalitesine yaklaşamaz bile.

Geri
Yukarı