Prison Architect Açılmıyor

birisi03

Kilopat
Daha fazla  
Aslında bu sorunla ilgili başka bir başlık açılmış ve Recep Baltaş tarafından cmd üzerinden işlemlerle çözüme kavuşturulmuş. Nasıl yapıldığını anlatmış adam. Fakat ben bu komutları bir türlü uygulayamadım. Yardımcı olabilir misiniz? Başlık yoruma kapatıldığı için oraya yazamadım.

Sisteminiz nedir? Ne hatası alıyorsunuz?
Ryzen 5 3600 + Asus 2060 Evo + 1*16 3000 mhz ram var.

Dosya Ekleri

• Prison sorunu.jpg
    Prison sorunu.jpg
    138,3 KB · Görüntüleme: 240
Çözüm:
  • CMD yönetici olarak çalıştırıldı.
  • CMD içinden oyunun bulunduğu klasöre gidildi: D:\SteamLibrary\steamapps\common\Hearts of Iron IV
  • Burada launcher-installer-windows.msi çalıştırıldı.
  • Launcher sorunsuz kuruldu: Windows Installer ürünü yükledi. Ürün Adı: Paradox Launcher v2. Ürün Sürümü: 2.0.0.0. Ürün Dili: 1033. Üretici: Paradox Interactive. Yükleme başarı veya hata durumu: 1602.
  • Oyun artık çalışıyor.

Çözüm:
  • CMD yönetici olarak çalıştırıldı.
  • CMD içinden oyunun bulunduğu klasöre gidildi: D:\SteamLibrary\steamapps\common\Hearts of Iron IV
  • Burada launcher-installer-windows.msi çalıştırıldı.
  • Launcher sorunsuz kuruldu: Windows Installer ürünü yükledi. Ürün Adı: Paradox Launcher v2. Ürün Sürümü: 2.0.0.0. Ürün Dili: 1033. Üretici: Paradox Interactive. Yükleme başarı veya hata durumu: 1602.
  • Oyun artık çalışıyor.
İlk yazıda da söyledim, bu aşamaları zaten Recep Bey belirtmiş, fakat ben bu aşamaları uygulayamıyorum aynı sonucu alamıyorum. Sorun bu, yapabilecek bir kişi teamweaver üzerinden bağlanıp yapabilirse minnettar olurum.
@Recep Baltaş lütfen yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı