Çözüldü Prison Architect tam açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

Kuşçu

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi günler Prison Architect oyununu normal oynuyordum ama bugün oynaya bastığımda oyun açılıyor, siyah bir ekran fare dönüyor ve oyun kapanıyor. Oyunu göremiyorum bile nedeni nedir? Oyun orijinal silip yükledim, düzelmedi. Save dosyalarını çıkardım, yine düzelmedi. Bilen varsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam C:/Kullanıcılar/(isminiz)/AppData/Local/Introversion/Prison architect konumuna gidin Pereferences.txt dosyasını açın oradaki çözünürlüğü kontrol edin eğer monitörünüz ile uyumlu bir çözünürlükte değilse monitörünüzün çalıştığı çözünürlüğü ayarlamayı deneyin.

Aç kapa yaptım PC'yi düzeldi yine de sağ olun iyi akşamlar.
Hocam C:/Kullanıcılar/(isminiz)/AppData/Local/Introversion/Prison architect konumuna gidin Pereferences.txt dosyasını açın oradaki çözünürlüğü kontrol edin eğer monitörünüz ile uyumlu bir çözünürlükte değilse monitörünüzün çalıştığı çözünürlüğü ayarlamayı deneyin.

Aç kapa yaptım PC'yi düzeldi yine de sağ olun iyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı