Prison Break Alternatifi ?

The 100'ü izleyebilirsin. İlk sezonu bitti. 13 bölüm falan olması lazım.
Eğer CIA-FBI dizilerini seviyorsan da Nikita'yı öneririm. Ayrıyetten Covert Affairs'i öneririm. Nikita Covert Affairs'e göre daha aksiyon dolu. Nikita'yı kesinlikle tavsiye ederim. Nikita bitmiş bir dizi. Covert Affairs hala devam ediyor.
Nikita'yı listeye aldım.
Lost izleyebilirsin.

Dexter
Chuck
Lost
The Walking Dead izleyebilrisin hepsinden keyf alırsın.

Prison Break'e alternatif istemişsin, kimse ona uygun film önerisi atmamış. Breakout Kings'i izleyebilirsin. Prison Break'in devamı olarak düşün. Kaldı ki biraz öyle.
Bak bu güzel oldu listenin başına aldım :)
Breakout Kings 3.bölümde T-Bag oynuyor. İzleyebilirsin.
24'ü öneririm.
24 (TV Series 2001–2010) - IMDb
Devamı bu sene başladı 24: Live Another Day olarak.
24: Live Another Day (TV Series 2014– ) - IMDb

• Breakout Kings
  • Nikita
  • 24
Öneriler için teşekkürler arkadaşlar bu 3 diziyi izleyeceğim.

Prison break i ben 2.sezondan itibaren her hafta tvde ya da nette bekleyerek geçirdim ve ondan sonra dediğin gibi diziler boş gelmeye başladı. Hatta dizinin tüm sezonlarının dvdlerini aldım ve birkaç kere baştan sona izledim. Ama ta ki breaking bad a kadar ilk sezonu sıkıcı gelmişti bana ama sonra dizi aldi başını gitti. Inan prison breakten daha iyi bir dizi breaking bad.

Breaking Bad izle adamım. Muhteşem dizi.
Birde bunları izleyebilirsin :
1- The Walking Dead
2- Teen Wolf
3- Doctor Who
4- American Horror Story
5- Game of Thrones
6- Hannibal
7- Da Vinci Demonds

Prison Break dizisine alternatif olacak bir dizi de Breakout Kings görünüyor herhalde. Şu anda arkadaşların belirttiği gibi. OZ tabii ki de bakılabilir bir dizi. Fakat bunun yanında Prison Break ile alakalı bir dizi var. İlk sezon finalini yaptı. 13 bölümden oluşuyor. Orange is The New Black adlı bir dizi. OZ veya Prison Break ile alakası hapishanede geçmesidir. Fakat burada erkekler yerine kadınlar hapishanesini ele almışlar. Başrol oyuncusunun hapishaneye düşmeden önceki ve hapishane hayatını anlatan bir dizi. Bir göz atın derim. Benim hoşuma gitti açıkçası. Bir çırpıda izledim. Bu dizinin de yanında alternatif olarak önerebileceğim diziler:
Sons of Anarchy, Person of Interest ve Bates Motel
(Özellikle Sapık filmini izledi isen bu dizi sonrasında çok iyi gidiyor, izlemedi isen de filmini izleyip sonra diziye başlamanı tavsiye ederim).

Son düzenleme:
Nikitayı önermiyorum bana göre zaman kaybı, The 100 de aynı şekilde. The Oz izleyebilirsin. Esaretin bedeli'ni izlemediysen şiddetle tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı