Prison Break'te Mahone'a ne oldu?

theshape123321

Femtopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
1 ay önce falan Prison Break'e başladım ve ilk iki sezonuyla beni gerçekten etkiledi 3 ve 4 için aynı şeyi söyleyemeyeceğim ama kötü değillerdi. Şu an 5. Sezon 2. Bölümdeyim ve bir şeyi aklımdan çıkaramıyorum ve net bir cevabını bulamadı;. Favori karakterim Mahone'a ne oldu? Ne sözü geçti ne de gördük. Imdb'den baktım dizinin 5. sezonunda yok. Bilen biri açıklayabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Prison Break dizisinde bildiğini düşündüğüm üzere 4. sezon ile bittiği halde tekrardan devam edilmişti 5. sezon ile, arada bir 8 yıl kadar var. 8 yıl sonrasında yönetmen karakterlerin hepsini geri getirmek istememiş ve diğer yönetmen de "bu karakter ile daha ne yapılabileceğimi bilemiyorum" demiş. Yani yönetmen getirmek istememiş, insanlar "ah bak yine Bill Fichtner" gibi şeyler demelerini istememiş o yüzden gelmedi. Hikayesel olarak net bir şey bilmiyorum ama herkesin kendi hayatına devam ettiğini göstermek ve aradan gerçekten uzun yıllar geçtiğini göstermek için bahsedilmemiş olabilir. Dediklerim de kesinlikle doğru diye bir şey ifade etmiyorum bayağı oldu izleyeli yanlış hatırlıyor olabilirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı