Sürprizbozan Prison Break'te Scofield'a ne oluyor?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yani spoiler bile vermek istemiyorum. Tüm sezonu 2 kez izledim. hayatımda gördüğüm en iyi dizlerin başında yer alıyor.

Agalar ben anlamadım Michael'ın mezar taşını görüyoruz ama diğer sezon geri geliyor. Beynim çorba oldu.

Hocam hatırladığım kadarıyla Sara'yı kurtarmak için kendini feda ediyordu. Fakat Posedion'un kurduğu oyundu bu. Yani ölmüyor Scofield 5. sezonda yaşıyor. Daha net açıklamak isterdim fakat spoiler vermek istemedim. Dizilerle alakalı şeyleri insanlara sormak yerine izlemeniz daha mantıklı olur. Şimdi biri spoiler verse hevesiniz kaçacak.

İzlerseniz anlarsınız, 5. sezon zaten kısaydı ama illa öğrenmek istiyorsanız spoiler içinde vereyim.
Aslında ölmüyor, Poseidon dedikleri adam verdiği görevi yapması için Scofield'ı ailesiyle tehdit ediyor. Kabul etmeyince de Sara hapse giriyor. Onu kurtarıyor ve o elektriğin patladığı kısımda öldü gibi gösterilip Yemen'e hapishaneye gidiyor. Gerisi 5. sezon işte.
Ufak yanlışlıklar olabilir izleyeli uzun zaman oldu.

Geri
Yukarı