Çözüldü Privacy.com kayıt olunmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rufiq Cavadov

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Azərbaycan
Daha fazla  
Merhabalar. Bu siteye bir türlü kayıt olamıyorum. Destek ekiplerine de mail gönderdim ama bakan yok hala o yüzden burda böyle bir konu açmak istedim. Kullanıcı doğrulama hatası diye bir uyarı veriyor. Sebebi nedir bilmiyorum.

1674571869271.png

Çözüm
18. ayda doğduğunuz için anlamlandıramamış. Amerika'daki insanlar genelde 18. ayda doğmuyor. Üye olurken Amerika'da oturduğunuzu belirtmişsiniz.
Hazır olarak yazmak yerine kendiniz yazmayı dener misiniz? Zamanında ininalda böyle bir sorun yaşamıştım. Yani Rufiq'i ve diğerlerini kendiniz yazın.

Hazır olarak yazmak yerine kendiniz yazmayı dener misiniz? Zamanında ininalda böyle bir sorun yaşamıştım. Yani Rufiq'i ve diğerlerini kendiniz yazın.
Nasıl yani kendiniz yazın hocam anlamadım. Olmuyor maalesef. 20/04/1979 bile girmeme rağmen ayrıca input alanlarınını kendim doldurmama rağmen maalesef aynı hatayı veriyor. Onunla alakası bile yok Sizin dediğinizle.

Dosya Ekleri

• 1674573528796.png
    1674573528796.png
    131,3 KB · Görüntüleme: 18
18. ay yetmemiş 20. ayı giriyorsunuz. Hangi takvimi kullanıyorsunuz? Benim dediğim gibi yaptığınızı nereden çıkardınız?
Hocam orada demek istediği 18 yaşında veya daha büyük olmalısınız demek istediği aslında ne 18 ayından bahsediyorsunuz?

Benim de 24 yaşım var zaten. Yani tarih olarak 18.01.1999 olarak giriyorum.

Anlamamakta ısrarcılığınıza hayranım.

Orada demek istediği bir şey yok. Senden tarih girmeni istiyor. Sen ise 18. ayın 1'i, 1999'da doğduğunu söylüyorsun. Site de öyle bir tarih olmadığı için devam etmene izin vermiyor. Gerçekten bunu anlamak zor mu?
Doğum tarihini girmemi istiyor. Bugünkü tarihi demiyor.

Geri
Yukarı