Private Chat Gibi Bir Uygulama Var mı?

Yer
İzmir
İyi akşamlar.

Yalnızca PC için, telefon ya da telefon numarası gerektirmeyen tabiri caizse private chat gibi bir PC uygulaması ya da sitesi var mıdır? Hanım kendi bilgisayarından bir şey gösterecek iken her defasında yerimden kalkmam ya da hanımın rahatının bozulması gerekiyor. Bana kolaylıkla link atabileceği bir platform arıyorum.

İyi forumlar.

İyi akşamlar.

Yalnızca PC için, telefon ya da telefon numarası gerektirmeyen tabiri caizse private chat gibi bir PC uygulaması ya da sitesi var mıdır? Hanım kendi bilgisayarından bir şey gösterecek iken her defasında yerimden kalkmam ya da hanımın rahatının bozulması gerekiyor. Bana kolaylıkla link atabileceği bir platform arıyorum.

İyi forumlar.

Birçok uygulama var Telegram Discord WhatsApp Skype...

Discord var hocam. Çok güzel bir uygulamadır kendisi, ben beğeniyorum ve kullanıyorum.

Hocam kullandığınız laptopun modeli ROG STRIX G17 mi? Eğer o model ise memnun musunuz?
Selam, yanıtın için teşekkür ederim.
Evet kullandığım bilgisayar Rog Strix G17 modeli. Yaklaşık yedi aydır kullanıyorum ve memnunum. Ekran kartı laptop için entegre edildiğinden performansı desktop ekran kartları performansına göre tabii ki düşük bunu herkes biliyordur zaten. Arkadaşım ve vaktim olmadığından oyun oynayamıyorum, yalnızca iş yapıyorum. İş performansı da gayet yeterli. Bu zamana kadar GTAV ve FarCry 5 bitirdim, keyifliydi sıkıntı yoktu. Sonra hepsini sildim COD Warzone için 512'lik ssd'de yer açmam gerekti haha. RTX3080TI'ın 100-120 fps aldığı oyunda 3050TI laptopta 60-70 gezdim. O da keyifliydi fakat dediğim gibi oyun oynamıyorum artık. Arz talep meselesi açıkçası benim işimi şu anlık ve önümüzdeki birkaç sene boyunca görüyor ve görecek gibi duruyor. Yani sizin daha çok ne için kullanacağınıza bağlı normal olarak. Genel anlamda güzel bilgisayar, çok uzattım.

Geri
Yukarı