Priz data prizi olarak kullanılabilir mi?

lebowskia

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba şu an ADSL interneti fotoğraftaki telefon prizinden splitter ile kullanıyorum, evde telefon yok zaten, şimdi ben ben bu prizi söküp data prizi takıp kullanabilir miyim? Ve ADSL kablosunu splitter olmadan direkt data prizine takıp kullanabilir miyim? Bu prizi elektrikçiye ne deyip alacağım?

WhatsApp Image 2022-11-26 at 18.55.14.jpeg

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-11-26 at 18.55.25.jpeg
    WhatsApp Image 2022-11-26 at 18.55.25.jpeg
    89,6 KB · Görüntüleme: 54
  • WhatsApp Image 2022-11-26 at 18.55.26.jpeg
    WhatsApp Image 2022-11-26 at 18.55.26.jpeg
    181,9 KB · Görüntüleme: 30
Merhaba şu an ADSL interneti fotoğraftaki telefon prizinden splitter ile kullanıyorum, evde telefon yok zaten, şimdi ben ben bu prizi söküp data prizi takıp kullanabilir miyim? Ve ADSL kablosunu splitter olmadan direkt data prizine takıp kullanabilir miyim? Bu prizi elektrikçiye ne deyip alacağım?

Eki Görüntüle 1585169
Merhaba. Yapabilirsiniz.
Elektrikçiye “Günsan Fantasy telefon prizi” veya “Günsan Fantasy data/Cat3 prizi” istediğinizi söylerseniz aynı marka, model almış olursunuz.

Merhaba. Yapabilirsiniz.
Elektrikçiye “günsan fantasy telefon prizi” veya “günsan fantasy data/Cat3 prizi” istediğinizi söylerseniz aynı marka, model almış olursunuz.

Teşekkürler, peki ADSL kablosunu direkt prize bağlayınca internetin performansı daha iyi olur mu? Splitter kullanmayınca.

Son düzenleyen: Moderatör:
Prizi değiştirmenize gerek yok. Yine RJ11 telefon ve data prizi alacaksınız, fark olmayacak.
Telefon kullanmıyorsanız splitter kullanmanıza gerek yok, splitter hat değerlerini düşürebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı