Çözüldü Pro Soccer Online "0x887A0006 - HUNG" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ıvqrt4xx

Centipat
Daha fazla  
RAM
16Gb
Ekran kartı
AMD Radeon HD 8350
Anakart
Asus H81M-K
İşlemci
İNTEL CORE İ5-4590 3.30GHz
Arkadaşlar iyi günler, kolay gelsin. Bilgisayar değişmeden önce oyunu başka bilgisayarda oynadığımda direkt açıyordu. Arada fatal hatası veriyordu ama çok nadir. Yeni bilgisayara geçtiğimde oyun görselde belirtildiği gibi açarken öyle hata veriyor ve hiç girmiyor. Gerekli programları kurdum ama faydası olmadı. Oyun orijinal ve silip doğrulayıp defalarca yükledim Steam'den. Ama işe yaramadı. Yardımcı olursanız sevinirim.

11111.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Atmamışsınız hocam. Tıkladığımda beni dosya yükleme alanına gönderiyor.
Hallettim

Arkadaşlar araştırma sonucu problemi çözdüm. Eğer aynı hatayı alan varsa bu videoyu izleyip halledebilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Atmamışsınız hocam. Tıkladığımda beni dosya yükleme alanına gönderiyor.
Hallettim

Arkadaşlar araştırma sonucu problemi çözdüm. Eğer aynı hatayı alan varsa bu videoyu izleyip halledebilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Çözüm
Hallettim

Video gizli bende de propnight oyununda oluyor

Yeni konular

Geri
Yukarı