Çözüldü Pro Soccer Online'da tam ekranda renkler bozuluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ByHaX

Femtopat
Daha fazla  
Selam. Pro Soccer Online oyununu oynarken bir anda tam ekrandayken renkler bozuldu. Pencereli moduna aldığımda ise renkler düzeliyor ve kayıt alırken FPS düşüşüne neden oluyor. Bu sorunu nasıl düzeltirim?
Düzenleme: Tek bu oyunda oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tam ekran yapıyor. Sadece oyunu pencere boyutuna küçülttükten sonra bu programı açıyorsun. Bu program üzerinden Pro spccer Online'ı bulup üstüne tıklayarak seçiyoruz sonra altta fullscreenize gibi bir seçenek var ona tıklıyoruz renklerde bozulma yapmadan oyun tamamen tam ekran oluyor.

Onun yerine oyunun özelliklerine gittim ve " tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak " adlı ayarı tikledim ve sorun çözüldü bunu bir deneyebilirsin Need for Speed'de.
Bendede NFS Most Wanted oynarken oluyor tam ekran yaptığımda ekrandaki renkler beyazlıyor fullscreenize isimli bir program var bu programla tam ekran yaparsan renkler bozulmadan tam ekran oluyor.

Kayıt alırken FPS düşüşü olur mu?
Oluyor mesela oynarken fps te çok olmasada hafif bir düşüş olabiliyor ama ekran kaydını izlediğimde hiç fps düşmemiş gibi akıcı bir şekilde kaydediyor.

Kayıt alırken 1-2 FPS düşüşü olabilir ondan bahsetmiyorum tıpkı tam ekran gibi yapıyorsa oyunu sıkıntı yok.
Tam ekran yapıyor. Sadece oyunu pencere boyutuna küçülttükten sonra bu programı açıyorsun. Bu program üzerinden pro spccer online ı bulup üstüne tıklayarak seçiyoruz sonra altta fullscreenize gibi bir seçenek var ona tıklıyoruz renklerde bozulma yapmadan oyun tamamen tam ekran oluyor.

Tam ekran yapıyor. Sadece oyunu pencere boyutuna küçülttükten sonra bu programı açıyorsun. Bu program üzerinden Pro spccer Online'ı bulup üstüne tıklayarak seçiyoruz sonra altta fullscreenize gibi bir seçenek var ona tıklıyoruz renklerde bozulma yapmadan oyun tamamen tam ekran oluyor.

Onun yerine oyunun özelliklerine gittim ve " tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak " adlı ayarı tikledim ve sorun çözüldü bunu bir deneyebilirsin Need for Speed'de.

Çözüm
Teşekkür ederim fullscreenizer a gerek kalmadı

Yeni konular

Geri
Yukarı