Profesyonel uçuş simulatörü için sistem

snrkaan

Kilopat
Makaleler
6
Merhaba arkadaşlar. Profesyonel uçuş simulatörü şirketi kuruyoruz pilot adaylarına ve eğitimler için. Buna uygun olacak bir sistem tavsiyesi istiyorum.

3 projeksiyon ile 220 derecelik perdeden (fotoğrafını ekledim) görüntü almayı planlıyoruz.

Flight Simulator 10 entegreli prosim yazılımı kullanacağız. Kokpit içi gösterge sistemleri de olacak yani. Buna uygun sistem tavsiyesi olmalı.

Bütçe sınırı yok. Masraftan kaçınmayız ancak gereksiz masraf olmasın mümkünse. Bizi yarı yolda bırakmayan güçlü bir sistem olmalı.

Ayrıca 3 projeksiyona görüntüyü nasıl verebiliriz?
IMG-20181130-WA0005.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bir yorum yapmak istemiyorum ama sadece projeksiyonları monitör gibi seçtikten sonra ve sıralamasını yaptıktan sonra işlevsel hale geleceği kanısındayım. Ayrıca sistem tavsiyesi olarak yukarıda bulunan tavsiyeler kısmındaki 'Kasım 2018' e tıkladıktan sonra 'Üst Seviye Oyun – Geniş Ekran ' bölümündeki parçalar bu amaç için uygun olacaktır. Eğer isterseniz ekran kartını RTX 2080Ti yapabilirsiniz. Ayrıca bir şey sormak istiyorum ben de pilotluğa ilgi duyuyorum, sizin girişiminiz hakkında nereden bilgi alabilirim ? En azından takip etmek isterim.

Yanlış bir yorum yapmak istemiyorum ama sadece projeksiyonları monitör gibi seçtikten sonra ve sıralamasını yaptıktan sonra işlevsel hale geleceği kanısındayım. Ayrıca sistem tavsiyesi olarak yukarıda bulunan tavsiyeler kısmındaki 'Kasım 2018' e tıkladıktan sonra 'Üst Seviye Oyun – Geniş Ekran ' bölümündeki parçalar bu amaç için uygun olacaktır. Eğer isterseniz ekran kartını RTX 2080Ti yapabilirsiniz. Ayrıca bir şey sormak istiyorum ben de pilotluğa ilgi duyuyorum, sizin girişiminiz hakkında nereden bilgi alabilirim ? En azından takip etmek isterim.
İnternet sitesini çok yakında açacağız. Açıldığında sizi etiketleyip link atarım buraya. Antalya'da açacağız. Teşekkürler ilginiz için.

Sistem tavsiyelerinde 'İş İstasyonu' bölümü de varmış. Eğer daha fazlasını istiyorsanız ona da bakabilirsiniz. Umarım başarılı olursunuz. İyi günler.
@Baazinga Herhangi bir gelişme var mı ? Projeniz devam etmekte mi ?

Son düzenleme:
Sistem tavsiyelerinde 'İş İstasyonu' bölümü de varmış. Eğer daha fazlasını istiyorsanız ona da bakabilirsiniz. Umarım başarılı olursunuz. İyi günler.
Şu anda kokpit kabin kurulumu yapılmakta. Parçalar ayrı ayrı geliyor o yüzden süreç hemen tamamlanamadı. Ayrıca yazılım kalibresi ve testleri yapılıyor.

Son gelişmeler...
IMG-20190311-WA0017.jpeg
IMG-20190311-WA0013.jpeg
IMG-20190311-WA0015.jpeg

Dosya Ekleri

• IMG-20190311-WA0019.jpeg
    IMG-20190311-WA0019.jpeg
    46,7 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG-20190311-WA0015.jpeg
    IMG-20190311-WA0015.jpeg
    79,4 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20190310_224049_086.jpeg
    IMG_20190310_224049_086.jpeg
    33,8 KB · Görüntüleme: 32
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı