Profil fotoğrafı önerisi

Yapacaksanız 8. Ama yapmamanız tavsiyemdir 😂. Şaka bir yana dediğim gibi 8 daha iyi duruyor.

Bu arada ilk fotoğrafda harbici kadını boğuyor mu bana mı öyle geldi?

Yapacaksanız 8. Ama yapmamanız tavsiyemdir 😂. Şaka bir yana dediğim gibi 8 daha iyi duruyor.

Bu arada ilk fotoğrafda harbici kadını boğuyor mu bana mı öyle geldi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu bölümün sonuna kadar ilerletin zaten belli olur. (Tabikide ben tvde izledim) Link açılmıyor heralde Youtubeye maviye sürgün 4. Bölüm yazın çıkar.

Neden ?.

Cevap verirmisiniz? Neden?.
Saçma "bana" göre. Klasik TC erkek aktörü işte. Daha mantıklı Bir şey koyabilirsin. İlla bunu koyacağım diyorsan başkalarının görüşlerini dinlemek yerine kendi sevdiğini koyman tavsiyemdir. 12 yaşında bu tarz şeylere de bağlanmamanı öneririm.

O zaman umarım karakterin kişiliğini değil görünüşünü beğenmişsinizdir.
Ben dizi karakterini değil direk adamı seviyorum. Ayrıca o dizide en sevdiğim karakter o xd.

Dinlemek yerine kendi sevdiğini koyman tavsiyemdir.
Koyduğum profilleri sevdiğim için koydum. Hangisini koysam diye bulamadığım için sordum.

O zaman umarım karakterin kişiliğini değil görünüşünü beğenmişsinizdir.

Kız adamın yatına gizlice giriyor. Adam altın kaçakcılığ gibi bir şey yapıyor. Çantayı alıp kaçarken denize atıyor. Adamında teslim etmesi gerek teslimat yapacak tabii. O kızı Ali diye biri kurtarıyor bottan. Alide Sat komandosu, Ali ilk anlamiyor daha sonra bir şeyler çevirdiğini anlıyor ve Ozandan önce onu alıyor. Defnede Ozana ben buldum falan diyor. Ozanda dalıyor bulamiyor. Daha sonra Defneye almasını istiyor. Aliden buluşuyorlar ve getirmemiş. Sadece Alinin gizli bir davası olduğunu soyluyor adamda kızdığı için boğuyor. Daha sonra kızı yere atıp gidiyor. Aslında sadece şu neden boğduğunu anlattım. 5. Bölümü bekliyorum 4 bölümü anlatsam buraya yetmez.

Son düzenleme:
Diziye harbi çok takmissin bu arada ya. İzlemende arada sırada sıkıntı yok ama sende takıntı haline gelmiş bildiğin. Yabancı dizi falan izlemeni öneririm en kötü.

Ben bir dizi izlersem hatırliyorum. Eskiden izlediğm dizilerin senaryosu hala aklımda.
Küçükken bende arada sırada izlerdim ama böyle takıntılı olmazdım ya da bu saçma sapan dizileri izlemezdim. Şuan diziler hep klişeden ibaret. Yabancı dizi falan izle. Dizi izleme sıklığını azalt bence. Film izlesen daha yararlı muhtemelen.

Küçükken bende arada sırada izlerdim ama böyle takıntılı olmazdım ya da bu saçma sapan dizileri izlemezdim. Şuan diziler hep klişeden ibaret. Yabancı dizi falan izle. Dizi izleme sıklığını azalt bence. Film izlesen daha yararlı muhtemelen.
Yabancı dizileri pek sevmiyorum. Fakat
Eski Türk dizileri>>>>>>>

Tekrardan konu yorumlarını okudumda. Çok boş yapmışız sadece sordum hangisini yapıyım diye.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı