Profil isminizin ilham kaynağı nedir?

Başlıktaki gibi. Kendi ismim (sadece kısaltılmış hali)/adıyaman'ın plaka kodu (ben de bizzat Adıyaman'lıyım.)/doğduğum şehrin plaka kodu. Sizin ki ne?
CS:GO sarmıştım o zamanlar. Ben de RUSH TO B manasında RUSHTOB yapmıştım. Bana hala daha raştop diyen arkadaşlar var. Teke tek karşılaşırsak konuşacağım.

Canımın et çektiği zamanda güzel duruyor diye rastgele bir mobil oyuna yapmıştım öylesine sonra her yerde bifteq olarak tanınmaya başladım :D okul Online senesi bitip okula gittiğimizde Online da tanıştığım bazı çocuklar bir süre bifteq demeye devam etti :D

Canımın et çektiği zamanda güzel duruyor diye rastgele bir mobil oyuna yapmıştım öylesine sonra her yerde bifteq olarak tanınmaya başladım :D okul Online senesi bitip okula gittiğimizde Online da tanıştığım bazı çocuklar bir süre bifteq demeye devam etti :D

Alışkanlık gibi :D

Rakun, sadece ünlü düşmesi yaşamış (sadece Rakn kısmı için). Kalanı da @Sir Benjamin'in eseri :D.

Kulağa güzel gelen bir isim ararken aklıma bitkinin İngilizcesi olan Plant geldi. Ben de yanına 4 ekleyip kullanmaya başladım. Genel olarak her yerde Plant ismini kullanıyorum ancak PlantFusion yaptığım da oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı