Profil mesajlarına düzeltme seçeneği gelebilir mi?

BatuRyz

Decapat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Özel güvenlik görevlisi
Merhabalar, acaba profil mesajı bölümüne düzenleme gelebilir mi? Ben mi göremedim yetkili birisi görürse sevinirim.

Gelebilmesinin mümkün olduğunu sanmıyorum. Profil mesajlarında düzenleme yapıldığında geçmiş logu tutulmuyor. Dolayısıyla bir kişinin yazdığı şeyi düzenleme sonrasında mesajının düzenleme geçmişi gözükmüyor. XenForo'nun saçmalıklarından. Mesaj ve konularda düzenleme geçmişi varken bu profil durumunda yok. Ek olarak özel mesajda da yok. Zaten Technopat'ta özel mesaj sistemi kapalı. Açıkçası getireceklerini sanmıyorum düzenleme yetkisini, biri basitinden küfür yazar. Sonra mesajı düzenler, "Moderasyon Ekibi" de geçmişi göremediği için gerekli işlemi yapamaz. @Emre C daha detaylı bilgi verecektir de olumlu bakacağını sanmıyorum. Ben olsam ben de bakmazdım, forumu kullanmasını bilmeyen o kadar adam varken sanmıyorum geleceğini. Eğer profil durumunuzda değişiklik yapmak istiyorsanız raporlama sistemini kullanabilirsiniz, bir kere kullanmıştım. Anlayışla karşıladı yönetim ekibi, bir şey diyeceklerini sanmam açıkçası.

Gelebilmesinin mümkün olduğunu sanmıyorum. Profil mesajlarında düzenleme yapıldığında geçmiş logu tutulmuyor. Dolayısıyla bir kişinin yazdığı şeyi düzenleme sonrasında mesajının düzenleme geçmişi gözükmüyor. XenForo'nun saçmalıklarından. Mesaj ve konularda düzenleme geçmişi varken bu profil durumunda yok. Ek olarak özel mesajda da yok. Zaten Technopat'ta özel mesaj sistemi kapalı. Açıkçası getireceklerini sanmıyorum düzenleme yetkisini, biri basitinden küfür yazar. Sonra mesajı düzenler, "moderasyon ekibi" de geçmişi göremediği için gerekli işlemi yapamaz. @Emre C daha detaylı bilgi verecektir de olumlu bakacağını sanmıyorum. Ben olsam ben de bakmazdım, forumu kullanmasını bilmeyen o kadar adam varken sanmıyorum geleceğini.

Telefonda yazarken profil mesajı yanlıştıkla gönderdim resimde atacaktım halbuki.

1647945917277.png

Bunu kast ediyor olmalısınız. Yorum yap özelliğini kullanamıyor musunuz? Oraya ekleyebilirsiniz. Sanırım 500 mesaj ve üstüydü, öyle hatırlıyorum.

Geri
Yukarı