Profil Resmim Değişmiyor

• Konuyu başlatan 3503
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

3503

Kilopat
Arkadaşlar önceden birkaç kere profil resmi değiştirmeyi denedim ancak her seferinde "Benim Profilim" kısmında gözüküyordu, konularda gözükmüyordu. Bugün yine denedim çözünürlüğü 100x100 yaptım ancak dosyayı atmadı. Link denedim onu da kabul etmedi.:D Acaba ne yapmalıyım ? Gerçekten Recep Abi XenForo konusunda haklı. Bu arada ne zaman XenForo'ya geçilecek ?

Sağ üst taraftan ayarlarım kısmına gelerek; çıkan sayfada, sol tarafta bulunan avatar ve profil resmi seçenekleri var, ikisi farklı şeyler. Avatarınız yorum yazdığınızda çıkan resimdir. Profil sayfanızda ikisi de gözükür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağ üst taraftan ayarlarım kısmına gelerek sol tarafta bulunan avatar ve profil resmi seçenekleri var, ikisi farklı şeyler. Avatarınız yorum yazdığınızda çıkar. Profil sayfanızda ikisi de gözükür.

Tamam bir de profil resmi veya avatar için link yazdığımda şöyle bir hata çıkıyor:

Dosya yüklenmesi sırasında Hata oluştu, temporary Dosyası oluşturulamadığı için.

Orada notta yazan ölçülerde yaptınız mı?

Not: Yükleyeceğiniz resminizin boyutu 80 x 80 piksel ve 19.5 KB den büyük ise forum otomatik olarak 80 x 80 piksel ve 19.5 KB boyutuna küçültecektir.

Eğer forum otomatikman boyutlandırmaz ve hata verir ise kendiniz 80 x 80 piksel ve 19.5 KB ölçülerde boyutlandırarak tekrar yüklemeyi deneyiniz.

Yani kendin 80 x 80 yapmayı dene ve boyutuna da dikkat et.

Teşekkür ederim,yaptım. Ama link olarak çalışmıyor. :like: Bazen böyle kolay şeyleri yapmayınca kendimi mahcup hissediyorum.:confused:

Bu forumda yardım etmek ve yardım bulmak için varız. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı