Steam Profilde oyunlar kısmındaki oyunları gizleme

x4only17

Hectopat
Merhaba. Ben Steam hesabımın profil kısmında oyunlar kısmında bazı istemediğim oyunların gözükmesini istemiyorum ama kütüphanemde gözükmesini istiyorum veya gözükmese de olur. Yapabilmemin bir yolu var mı?

Profilde gözükmemesi için hesaptan kaldırmanız gerekiyor. Hesaptan kaldırmak için kütüphanede oyunun sayfasındaki destek kısmından "bu oyunu hesabımdan kalıcı olarak kaldırmak istiyorum" seçeneğini seçmeniz gerekiyor.

Oyunlarınızı profilin ayarlar kısmından gizleyebiliyorsunuz ama bu ayarı açınca tüm oyunlar gizli olur,sadece belli oyunları seçmenin bir yolu var mı bilmiyorum.

Merhaba. Ben Steam hesabımın profil kısmında oyunlar kısmında bazı istemediğim oyunların gözükmesini istemiyorum ama kütüphanemde gözükmesini istiyorum veya gözükmese de olur. Yapabilmemin bir yolu var mı?

-İstemediğin oyuna sağ tıkla.
-Sonra yönet kısmına gel.
-Oyunu gizle seçeneğine tıkla.

Eğer bunları yaparsan kütüphanende olacak ama görünmeyecek sonradan bu oyunları bulmak istersen ise gizlenmiş oyunlar kısmından bulabilirsin.

-İstemediğin oyuna sağ tıkla.
-Sonra yönet kısmına gel.
-Oyunu gizle seçeneğine tıkla.

Eğer bunları yaparsan kütüphanende olacak ama görünmeyecek sonradan bu oyunları bulmak istersen ise gizlenmiş oyunlar kısmından bulabilirsin.
Yine de başkaları görür.

Geri
Yukarı