Çözüldü Profildeki video ve rehberler kısmı nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sweetys

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba benim Steam profili özelleiştiriyorum fakat video ve rehberlik kanallarını nasıl silebilirim? Bu arkadaşımınki 1. olan 2. olanda benim.

1679582113343.png

1679582093211.png

Eki Görüntüle 1711884

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar merhaba benim Steam profili özelleiştiriyorum fakat video ve rehberlik kanallarını nasıl silebilirim? Bu arkadaşımınki 1. olan 2. olanda benim.

Eki Görüntüle 1711887

Eki Görüntüle 1711886

Eki Görüntüle 1711884
Hocam dediğim gibi siz kendi profilinize baktığınızda sizde video ve rehberlik kanalları gözükür fakat başkası baktığında video ve rehberlik kanalları onda gözükmez. İsterseniz gizli sekmede kendi profilinize bakabilirsiniz video ve rehberlik kanalları gözükmez.

Hocam siz kendi profilinize baktığınızda sizde video ve rehberlik kanalları gözükür fakat başkası baktığında video ve rehberlik kanalları onda gözükmez.
Bu doğru, video ve rehber paylaşmadıysanız başka kullanıcılar sizin profilinize baktığında o bölümleri göremez.

Eğer profilinizde paylaştığınız videolar var ise o zaman diğer kullanıcıların o videolar bölümünü görmemesi için şöyle yapmanız gerekli. Videolar kısmına girdiğinizde sağ üst kısımda "Videoları Yönet" var, ona tıklayınca mevcut videoları seçip gizli yap dediğinizde o videolar gizleniyor ve arkadaşlarınız da dahil diğer kullanıcılar profilinize girdiğinde videolar kısmını göremiyor ama siz kendiniz görmeye devam ediyorsunuz.

Bu doğru, video ve rehber paylaşmadıysanız başka kullanıcılar sizin profilinize baktığında o bölümleri göremez.

Mesela profilinizde paylaştığınız videolar var, videolar kısmına girdiğinizde sağ üst kısımda "videoları yönet" var, ona tıklayınca mevcut videoları seçip gizli yap dediğinizde o videolar gizleniyor ve arkadaşlarınız da dahil diğer kullanıcılar profilinize girdiğinde videolar kısmını göremiyor ama siz kendiniz görmeye devam ediyorsunuz.
Evet hocam aynen böyle. Sadece ben alttaki ayrıntıları yazmamıştım çünkü konu sahibi herhangi bir video veya rehber paylaşmamış. Sanırım az önce bunun için yanlış bilgi olarak işaretlenmişti mesajım.

Peki Zup'dan profilime harfler koydumda boş bırakmak için ne yapabilirim ünlemleri kaldırmak için?

1679588901920.png

Evet hocam aynen böyle. Sadece ben alttaki ayrıntıları yazmamıştım çünkü konu sahibi herhangi bir video veya rehber paylaşmamış. Sanırım az önce bunun için yanlış bilgi olarak işaretlenmişti mesajım.

Hocam buna da yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı