Steam Profiline Celal Paşa koymak ban sebebi mi?

Milliyetçi duygularla mı yoksa öylesine mi koymak istedin bilmiyorum ama eğer milliyetçi duygularla hareket ediyorsan ve ban yer miyim diye korkacaksan koyma zaten. Bu gibi durumlarda her şeyi göze alman gerekir. Çünkü, sonunu düşünen kahraman olamaz.

Sana daha açıklayıcı bir örnek vereyim. Avrupa'da ülkenin hakkını savunacak bir eylem yapıyorsun. Eylem yaparken bir yandan "ya tutuklanırsam" diye düşünüyorsun.

Arkadaşım Arap olayları yüzünden ban yiyebileceğimi söyledi. böyle birşey mümkün mü? İlgili fotoğraf aşağıda:

Eki Görüntüle 1905414
Profilinizi insanlardan biri görüp fotoğraftan rahatsız olup steame şikayet edip ondan sonrada steam türkiyenin inceleme başlatıp fotoğrafın sorunlu olduğuna karar verip fotoyu silmesi lazım yani kimsenin şikayet ediceğini yada rahatsız olucağını sanmam en fazla fotoğraf kaldırtılıp uyarı mesajı alırsınız ve değiştirirsiniz.

Az önceki CS maçında öpüşen 2 tane escinsel siyahı beyefendili profili olan bir adam vardı. bir şey olacağını sanmam.
Ohoo online oynunlarda neler dönüyor öpüşen insanlarmı cinsen organlarmı hiç biride ban yemiyor çünkü rapor eden yok (bence raporlamayada gerek yok 20 dakika sonra o adamı hayatında birdaha görmeyeceksin ve boşuna hem steam uğraşıyor hemde adamın hesabını sıkıntıya sokuyorsun herkes istediği fotoyu koysun) rapor edildiği zaman steam ilgileniyor yoksa hiç bişey olmaz.

Az önceki CS maçında öpüşen 2 tane escinsel siyahı beyefendili profili olan bir adam vardı. bir şey olacağını sanmam.
Onlar serbest zaten. Ben twitterda bu arap, suriyeli olayları yüzünden ömür boyu perma yedim ip ve telefon numaramdan banlandım artik yeni hesap açsam bile anında anlıyorlar yine ban yiyorum. Yabancı şirketler direkt tepenizde bu konuda, Türkler'in araplara asla laf etmesine müsade edilmiyor. Sebebi de bilinçli olmamızı istemiyor olmaları. Bu konu çok derin şimdi anlatsam burada da ban yerim muhtemelen bir Türk olarak bir Türk tarafından Türklüğü savunduğum için üstelik. Kısacası araplara laf söyletmiyor global şirketler, ama bu sadece bizim için geçerli, mesela bir Alman araplara laf söylerse problem olarak görünmüyor sadece Türkler için geçerli bu durum.

Çok takma ya maksimum fotonu değiştir derler. Çok ciddiye alınıcak bin konu değil. İstersen aponun fotosunu koy kimsenin umrunda olmaz bence.

Az önceki CS maçında öpüşen 2 tane escinsel siyahı beyefendili profili olan bir adam vardı. Bir şey olacağını sanmam.

Bana CS'de özel yerlerini gösteren bir ablamizin olduğu profil fotoğrafı denk geldi 😶

Yeni konular

Geri
Yukarı