Profilo yerine çamaşır makinesi önerisi

20p0wer20

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 6 senelik Profilo çamaşır makinem rahmetli olmak üzere. Ben de çamaşır makinesi araştırmaya başladım. Sizce hangi marka çamaşır makinesi almalıyım?
Beklentilerim.
-10 kg veya üzeri yıkama kapasitesi olacak.
-3 4 bin lira arası olacak.
Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Annem Siemens markasından çok memnun, Profilo'dan sonra Siemens'in üst düzey çamaşır makinesini almıştım.

Arkadaşlar merhaba. 6 senelik Profilo çamaşır makinem rahmetli olmak üzere. Ben de çamaşır makinesi araştırmaya başladım. Sizce hangi marka çamaşır makinesi almalıyım?
Beklentilerim.
-10 kg veya üzeri yıkama kapasitesi olacak.
-3 4 bin lira arası olacak.
Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Fiyatlarından emin değilim ama uzun ömürlü olsun istiyorsan Bosch alabilirsin. Gerçekten kaliteli makine yapıyorlar ancak her teknolojik alet gibi bunlarda arıza yapıyor. O zaman can sıkıcı oluyor çok masraf çıkarıyorlar. Bu durumda servis ücretlerinden dolayı Arçelik öneririm. Yabancı menşei gibi pahalı servis ücretleri yok ve teknoloji olarak Arçelik eskisi gibi geri değil.
Samsung ülkemizde baya yükselişte, ona da bakabilirsin.

6 senelik demişsiniz ama neden profilo istememişsiniz anlamadım. Tavsiye verecek olursam Bosch. Normalde arçelik kullandık hep bu zamana kadar ama son 3 4 sene de cihazlar çok bozulmaya başladı. Ve cihazların boyası kalkıyor. Bosch tavsiye ederim hocam size.

Bizde profilo yerine Bosch aldık memnunuz aynı model mi bilmiyorum ama attığım linke bir bakarsınız :)

Hocam sizce Bosch Siemens grubumu yoksa Samsung LG grubumu.
6 senelik demişsiniz ama neden profilo istememişsiniz anlamadım. Tavsiye verecek olursam Bosch. Normalde arçelik kullandık hep bu zamana kadar ama son 3 4 sene de cihazlar çok bozulmaya başladı. Ve cihazların boyası kalkıyor. Bosch tavsiye ederim hocam size.

Önceki çamaşır makinem Bosch'du 15 sene kullanmıştım adam akıllı calgon bile kullanmamistik :)

Bizde profilo yerine Bosch aldık memnunuz aynı model mi bilmiyorum ama attığım linke bir bakarsınız :)

Hocam link e baktım da biraz daha ucuzu var mı bu özellikde.

Hocam sizce Bosch Siemens grubumu yoksa Samsung LG grubumu.

Önceki çamaşır makinem Bosch'du 15 sene kullanmıştım adam akıllı calgon bile kullanmamistik :)

Hocam link e baktım da biraz daha ucuzu var mı bu özellikde.

Bosch markalı en ucuz bunu bulabildim sürekli alınan bir şey değil çamaşır makinesi bence 1 kere alın almışken de kaliteli olsun uzun süre kullanırsınız. :)

Bosch markalı en ucuz bunu bulabildim sürekli alınan bir şey değil çamaşır makinesi bence 1 kere alın almışken de kaliteli olsun uzun süre kullanırsınız. :)

Haklısınız abi bundan önceki çamaşır makinem Bosch'du 15 sene kullanmıştım maddi durumdan dolayı o zaman profilo almıştım 6 sene gitti Bosch Siemens bakmam lazım.

Geri
Yukarı