Profosyonel futbolcu nasıl olurum ?

Zeushanro

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba . Ben kaleciliği çok seviyorum ve 2. lig bile olsa oynamak istiyorum , fakat yaşımın geçtiğini düşünüyorum . Size bir kaç ayrıntı aşşağıda vereceğim

Boy:1.83

Kilo:81

Mevkii: Kale

Kondisyon:Kötü

Uzaktan gelen şutlarda etkili oldugumu fakat , bire birde her ne kadar bazen kötü olsamda bazende çok iyi olabiliyorum . Bu yönümüde geliştirmeyi düşünüyorum . Fakat adam bana doğru gelirken açılsammı açılmasammı teredütte kalıyorum ve bu yüzden gol yiyebiliyorum sanki bana zincir takmışlar gibi .Reflekslerim ise babamdan gelme yani doğuştan iyi bir refleksim var daha doğrusu öyle söylüyorlar . 1 sene önce futbol okuluna gitmiştim sonra burdan birşey gelmiyeceğini anladım ve ayrıldım . Bu aralar bir kulup bakıyorum ve buldum gibi , eskiden beni tanıyan bir hocam vardı futbol okulundan şimdi gitmeyi düşündüğüm kulupte hocalık yapıyor . Malum hava çok kötü oldugu içim bizim buralarda yakında halısaha var babamla orada çalışıp eski halime dönüp , bu gitmek istediğim kulube yazılmayı dusunuyorum. Ve ayrıyetten bir söz vardır onlar bir çalışıyorsa sen 10 çalış diye. Bunu uygulayabilirim fakat nasıl ? antremanlardan sonra bunu nasıl uygulayabilirim? Ve kulübe başlamadan önce bana hangi antremanları önerirsiniz?

Üşenmeden okuduğunuz ve bana yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederim :)

Son düzenleme:
Yaşın çok geç değil futbul tarihinde 20-22 yaşlarında ilk defa futbola başlayıp başarılı olan adamlar var. Bu konularda fazla bilgim yok ama profsyonel insanlarla çalışman gerektiğini söyleyebilirim. Ne yap, et o külübe gir. Zira orada senden daha deneyimli insanlardan çok şey öğrenebilirsin.

Bir arkadaşın veya bir aile üyen ile şu antremanları yapabilirsin.

İlla şeritler veya çubuklar olacak değil. Açık bir alanda yapabileceğin en örnek hareketler bunlar.

Bu videoda 0.55'e kadar olan kısmı rahatlıkla yapabilirsin destek alarak. Top daha yavaş atılabilir.
Not: İlerisindeki antremanlar için düzgün bir alan bulman gerek. Yeşillik bir alan olması önemli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ardından bu videoda "rampa ve yukarıya zıplama" adımlarını uygulayabilirsin. Eğer yakınlarında uygun bir saha varsa bunun devamı gelebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Durmak yok, devam ediyoruz. Bu antremanları uygulayabilirsin. (Daha yavaş olmak şartıyla.)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı