Program Açarken veya Kapatırken Fare İmlecinin Takılması ve Bip Sesi

Glugulu

Hectopat
Herkese mehabalar, sorunum yaklaşık üç haftadır var. Bilgisayarda bir program çalıştıtırken fare imleci takılıyor ve ardından bip sesi geliyor. Ama gelen bip sesi belirli bir sayıda gelmiyor, imleci ne kadar hareket ettirmeye devam edersem o kadar geliyor. Bip sesi gelince de görev yöneticisinde "Windows Ses Aygıtı Grafik Yalıtımı"nın CPU kullanımı anlık olarak artıyor, ses geçince normal düzeyine dönüyor. Ve bilgisayar bir işlem gerçektirirken hafif bir gecikme oluyor. Bip sesinin kayıtları:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bip sesi geldiği an:
Screenshot_2.png

Bip sesi geçtiğinde:
%0.png

RAM'lerde sorun olma ihtimaline karşı Memtest programı ile bir test etmenizi öneririm. Ayrıca HDD üreticinizi biliyorsanız sitesinden diagnostic tool indirip onuda bir test etmenizi öneririm.

Öneriniz için teşekkürler. HD Tune Pro ile hard disk taraması yaptığımda bad sector hatası almamıştım. Memtest yapmadım ama deneyeceğim.
Şu an testi gerçekleştiriyorum da tüm "Pass"leri tamamlamam gerekiyor mu?
IMG_20190105_191322.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Öneriniz için teşekkürler. HD Tune Pro ile hard disk taraması yaptığımda bad sector hatası almamıştım. Memtest yapmadım ama deneyeceğim.
Şu an testi gerçekleştiriyorum da tüm "Pass"leri tamamlamam gerekiyor mu? Eki Görüntüle 357512
Evet malesef bu test biraz uzun sürüyor..

Herhangi bir joystick vs. tarzında bir şey kullanıyorsanız çıkarmayı deneyin.

Testleri tekrar yapmaya gerek yok. Sorunu çözmek için söyledim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı