Program ekle-kaldır bölümünde 987GB'lik silinemeyen Çince program

Baktığınız yer UWP bir uygulama olan Ayarlar. Her zamanki gibi sevgili Microsoft'un tam pişmeden önümüze koyduğu bir omlet yani. Denetim Masasında görünüyor mu? Boyutu orada da aynı mı?

Baktığınız yer UWP bir uygulama olan Ayarlar. Her zamanki gibi sevgili Microsoft'un tam pişmeden önümüze koyduğu bir omlet yani. Denetim Masasında görünüyor mu? Boyutu orada da aynı mı?
Denetim masasından bakmayı düşünmemiştim hiç. Şuan ofisteyim eve gider gitmez bakacağım. Bu bug valorant kalıntısı bir şey ise önemli değil asıl sorun neden D diskime bir şey yükleyemiyorum ve neden D diski klasörü 1-2 saat arayla açılıp duruyor. Kaspersky, Malware ve Antivirüs programları ile herhangi bir sonuç alamadığım için sorun fiziksel olarak diskin kendisinde olabilir.

Merhaba, aşağıda ekran görüntüsünde göründüğü gibi adı bazen Çince bazen de sadece sayıdan oluşan şeyler görünüyor. Bu şeyler C diskinde yüklü olarak görünüyor ama bu şeyler ortaya çıktığından beri D diskim boş olmasına rağmen bir şey yüklemeye çalıştığımda disk dolu uyarısı alıyorum. Kaldırılmıyor ve harici program silme programlarında da varlığı görünmüyor. Virüs taraması yaptığımda iki diskte de virüs görünmüyor. Yardımcı olabilecek birisi var mı?
/C Samsung 970 EVO Plus 500GB SSD.
/D Seagate 1TB HDD.

Eki Görüntüle 1442118
Uygulamayı dosya konumundan silmeyi deneyebilirsiniz.

Merhaba, aşağıda ekran görüntüsünde göründüğü gibi adı bazen Çince bazen de sadece sayıdan oluşan şeyler görünüyor. Bu şeyler C diskinde yüklü olarak görünüyor ama bu şeyler ortaya çıktığından beri D diskim boş olmasına rağmen bir şey yüklemeye çalıştığımda disk dolu uyarısı alıyorum. Kaldırılmıyor ve harici program silme programlarında da varlığı görünmüyor. Virüs taraması yaptığımda iki diskte de virüs görünmüyor. Yardımcı olabilecek birisi var mı?
/D Seagate 1TB HDD.

Eki Görüntüle 1442118
Hibit Uninstaller kullanmayı dene ustam.

/D Seagate 1TB HDD.

Eki Görüntüle 1442118

Hocam uğraşma direk yedekle önemli dosyalarını format at.

Yeni konular

Geri
Yukarı