Program Ekle / Kaldır'dan Silinmeyen Program

erenrck

Kilopat
Daha fazla  
The Wolf Among Us adlı oyuna daha önce de Türkçe yama indirdiğim ve virüslü çıkan bir siteden hiç istemesem de Türkçe yama indirdim. Oyunu bitirdikten sonra, yamayı "Program ekle veya kaldır"dan kaldıracaktım ancak yamanın kurulum dosyasını nasıl yaptılarsa kaldırma dosyasını da öyle yapmışlar daha doğrusu yapamamışlar. Kaldırmak istediğimde "C:/Program Files (x86)/Steam/steamapps/common/The Wolf Among Us/Türkçe Yama Kaldır.exe dosyası bulunamadı." vb. uyarı verdi. Oyunu sildim ancak programı kaldıramadım bir türlü. Kayıt dosyasından silmeye çalıştım, bilinmeyen bir çok giriş var. Hangisi olduğunu çözmem mümkün değil. Bunu nasıl yapabilirim? Son çare olarak yamayı kurmadan önceki tarihe geri yükleme yapmayı düşünüyorum. Ama bilgisayar yavaşlıyor bunu yapınca.

Bilgisayarını Antivirüs programlarıyla taratmalısın bence. Geri Yükleme yapmak yerine baştan kursan daha sağlıklı olur. Dosyalarını da bir usb ye filan atarsın, baştan kurduktan sonra tekrar bilgisayarına atar kullanırsın.

Combofix i de dene. Kısaca sitedeki güvenlik konularını araştır, uygula. The Miller hazırlıyor genelde, bilgili bir abimiz.

The Wolf Among Us'u sildim zaten bilgisayardan. Oyunun Program Ekle veya Kaldır'da da yok common klasöründe de. Ama yama silinmiyor bir türlü.

Bahsettiğin yamanın kısayolu üzeinde sağ tıklayıp, kurulduğu klasörü bulabilirsin.
Ayrıca, Klasör ve arama seçenekleri>görünüm penceresinden, "Gizli dosya, sürücü ve klasörleri göster" seçeneğini kullanarak, yamanın kurulu olduğu klasörü arama imkânın da var. Bir de "Ccleaner" programı ile sağda-solda kalmış dosya ve klasörleri de temizlemen mümkün. Hiçbiri çözüm olmazsa, son çâren format.

Son düzenleme:
Bilgisayarını Antivirüs programlarıyla taratmalısın bence. Geri Yükleme yapmak yerine baştan kursan daha sağlıklı olur. Dosyalarını da bir usb ye filan atarsın, baştan kurduktan sonra tekrar bilgisayarına atar kullanırsın.

Combofix i de dene. Kısaca sitedeki güvenlik konularını araştır, uygula. The Miller hazırlıyor genelde, bilgili bir abimiz.
Allah razı olsun programı yeniden yükledim sildim silindi ne muradın varsa versin saol lan

Yeni konular

Geri
Yukarı