Çözüldü Program.exe nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr.Ridrler

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar sanırım belli oluyor, bu iki uygulama nedir? forumda yasaklı olan canı***it sitesinden bir exe çalıştırdım(Detection.exe) sadece, yeni format yükledim.
Ek Açıklama 2020-10-21 154547.png

Son düzenleme:
Çözüm
Görev Yöneticisini Kapat

Kurulum gerektirmeyen küçük bir ücretsiz yardımcı programı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın

https://docs.microsoft.com/en-us/sysinternals/d...

Dosya indirildiğinde, zip'i açın.

Sisteminize bağlı olarak, Otomatik Çalışır veya Autoruns64'u Yönetici olarak çalıştırın

Otomatik Çalıştırmalarda Oturum Açma Sekmesini seçin

Bu sekmede 'Program' girişini göreceksiniz, sağ tıklayın ve bu girişi silin. . .
Merhabalar sanırım belli oluyor, bu iki uygulama nedir.? forumda yasaklı olan canı***it sitesinden bir exe çalıştırdım sadece, yeni format yükledim.
Eki Görüntüle 709711
Kaynak: PROGRAM.EXE
Görev Yöneticisini Kapat

Kurulum gerektirmeyen küçük bir ücretsiz yardımcı programı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın

https://docs.microsoft.com/en-us/sysinternals/d...

Dosya indirildiğinde, zip'i açın.

Sisteminize bağlı olarak, Otomatik Çalışır veya Autoruns64'u Yönetici olarak çalıştırın

Otomatik Çalıştırmalarda Oturum Açma Sekmesini seçin

Bu sekmede 'Program' girişini göreceksiniz, sağ tıklayın ve bu girişi silin. . .
Merhabalar sanırım belli oluyor, bu iki uygulama nedir.? forumda yasaklı olan canı***it sitesinden bir exe çalıştırdım sadece, yeni format yükledim.
Eki Görüntüle 709711
Kaynak: PROGRAM.EXE

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam teşekkürler fakat bu nedir? Virüs değil galiba. Ayrıca yukarıda Ali yazıyor benim adım fakat burada görülmesi normal mi?

Hocam teşekkürler fakat bu nedir? Virüs değil galiba. Ayrıca yukarıda Ali yazıyor benim adım fakat burada görülmesi normal mi?

Hocam Ali için bir şey diyemem ama öneri de bulunabilirim (2 çeşit de)
Öncelikle söylediğim şeylerin aynısını Ali için yapın, çözülmez ise bunu indirip bir tarama yapın.
Edit: Bende de program varmış ama devre dışı bıraktığım için çalışmıyor silemez iseniz sağ tıklayıp devre dışı bırak deyin ve bilgisatarı yeniden başlatın.

Hocam Ali için bir şey diyemem ama öneri de bulunabilirim (2 çeşit de)
Öncelikle söylediğim şeylerin aynısını Ali için yapın, çözülmez ise bunu indirip bir tarama yapın.
Edit: Bende de program varmış ama devre dışı bıraktığım için çalışmıyor silemez iseniz sağ tıklayıp devre dışı bırak deyin ve bilgisatarı yeniden başlatın.

Teşekkürler hocam deneyeceğim önce güncellemeler var yeniden başlatayım, güncellerim. Detection.exe zararlı bir yazılım mıdır? Bahsettiğim siteyi biliyor musunuz?

Teşekkürler hocam deneyeceğim önce güncellemeler var yeniden başlatayım, güncellerim. Detection.exe zararlı bir yazılım mıdır? Bahsettiğim siteyi biliyor musunuz?

Denetim masasında varsa kaldırın eğer yoksa dosyayı silin yeter. can you run ** bu forumun kurallarına göre yasaklı servislerdendir yani güvenmenizi tavsiye etmem.
Bu arada bahsettiğiniz siteyi biliyorum o sitenin bir programı

Hocam doğru yere mi bakıyorum?

Otomatik çalıştırmalarda oturum açma sekmesini seçin.

Bu sekmede 'program' girişini göreceksiniz, sağ tıklayın ve bu girişi silin...

Sanırım doğru yer logon. Zararlı bir şey yok gibi. Neyi sileyim?

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2020-10-21 163245.png
    Ek Açıklama 2020-10-21 163245.png
    28,2 KB · Görüntüleme: 597
  • Ek Açıklama 2020-10-21 163717.png
    Ek Açıklama 2020-10-21 163717.png
    36,9 KB · Görüntüleme: 610
Sarı gözüken programları sildim. Artık görev yöneticisi başlangıç kısmında gözükmüyor. Yine de bunların ne olduğunu merak ediyorum sorun teşkil eder mi?

Sarı gözüken programları sildim. Artık görev yöneticisi başlangıç kısmında gözükmüyor. Yine de bunların ne olduğunu merak ediyorum sorun teşkil eder mi?

Ali adlı şeyi bilmiyorum ilk defa gördüm,"Program.exe" ise virüs olmadığını biliyorum ama tam ne olduğunu bilmiyorum siz ek olarak bunu indirin belki başka virüsler vardır. Sorun çözüldüyse en iyi cevap seçer misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı