Program Files KMSPico Klasörü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@madenci8080 Ortada yanlış bilgi falan yok. Siz burada gelmişsiniz korsana teşvik ediyorsunuz. İyi crack kötü crack diye bir kavram yok. Kimse babasının hayrına çıkarmıyor crackleri bir bildikleri var değil mi ? Bir araştır bakalım KMSpico'nun kodlarını ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsen KMSpico veya herhangi crack önermiyorum. Her zaman dediğim gibi crack yapmayın ama yapacaksanız adam gibi yapın. Şahsen KMSpico benzeri bir basit program yapmıştım (İnternette aramayın, 2 kere kullandım kendimde vardı.) herhangi bir sorun çıkarmadı, kodlaması da kolay. Ayrıca antivirüs programları neden bu virüs demiyor KMSAutoNet crack programına?

Son düzenleyen: Moderatör:
@madenci8080 Verdiğim linkteki konuyu oku ona göre konuş senin bildiğin kadar basit değil bu işler. Antivirüs ün neden görmediğini aşağıda yazdım.

Korsan Windows Kullanmak Neden Tehlikeli? - Technopat
  1. Windows Smart Screen’i devre dışı bırakır. Bu sayede herhangi bir kesintiyi veya yakalanma riskini bertaraf etmiş olur.
  2. Windows Defender servisini durdurarak, kendisini Anti Virüs veya istanai bir yazılım olarak Defender’ı aşabilecek programlar listesine ekler.

@madenci8080 Verdiğim linkteki konuyu oku ona göre konuş senin bildiğin kadar basit değil bu işler. Antivirüs ün neden görmediğini aşağıda yazdım.

Korsan Windows Kullanmak Neden Tehlikeli? - Technopat
  1. Windows Smart Screen’i devre dışı bırakır. Bu sayede herhangi bir kesintiyi veya yakalanma riskini bertaraf etmiş olur.
  2. Windows Defender servisini durdurarak, kendisini Anti Virüs veya istanai bir yazılım olarak Defender’ı aşabilecek programlar listesine ekler.
Smart Screen veya Defender'ı devre dışı bırakmadı hiçbir zaman KMSAutoNet (arkadaşlar format istiyor arada). Ayrıca Defender istisnai listesinde KMSAutoNet ile ilgili birşey yok. Bu arada yazınızı okudum.

Aynen zaten yalan atıyorlar makalede.

Ayrıca ben KMSPico değil KMSAutoNet'ten bahsediyorum.

Ve de ben Defender kullanmıyorum.

Konuda KMSpico yazdığı için linki verdim. Arada farklar olabilir fakat çalışma sistemi aynı. Mevzuyu burada kapatalım mesaj kirliliğine gerek yok. Kendisini ana dizinlere koyuduğu için antivirüs göremez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı