Program Kaldır'dan Hangi Uygulamaları Kaldırmalıyım?

• Konuyu başlatan Bekir Öztürk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 5B
B

Bekir Öztürk

Ziyaretçi
Arkadaşlar bilgisayarıma en son 01.08.2013 tarihinde Windows 8 yüklemiştim. Tüm güncelleştirmeleri yükledim şu an Windows 8.1.1 sürümüne sahip. Uygulamaların fazla olduğu gözüme çarptı. Çoğunun kaynağını dahi bilmiyorum. Hangilerini kaldırmalıyım?

Ekran Görüntüsü (656).jpg
Ekran Görüntüsü (657).jpg
Ekran Görüntüsü (658).jpg

Akamai, Daemon Tools, Divx, Divx Player, eSF, Google Talk Plugin, Java, KMSpico, Riva Tuner, Skype Web Plugin, Skype Click to Call, System Requirements Lab, Unity Web Player, Worldwide Internet Entertainment kalkabilir. Ayrıca WinRar güncel olmayan bir sürümde.

Güvenlik açığına sebep olur. Özellikle Java isteyen bir uygulama kullanmıyorsanız yüklemenize gerek yok.

@dnz003 Java'nın çok lazım olduğu şeyleri açıklayabilir misin ? Bilgisayarıma kurmuyorum ben. Bir eksikliğini de yaşamadım. Mynet'te okey oynamak gibi bir ihtiyacı yoksa tabii. Gerçi onun da Flash hali var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı