Çözüldü Program kurucuları bulanık oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Slmbneymen

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 AN515-57
İ7 11800H
RTX 3060 6GB
16GB RAM
512GB M2 SSD
Meslek
Öğrenci
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
512 GB M2 SSD
Ekran kartı
3060 6GB
İşlemci
İ7 11800H
Selam sorunumu size şöyle anlatayım:
Mesele bir programın indirici kurulum programını indirdiğim zaman o kurulum uygulaması bulanık oluyor ama ana ekran vs. yerler düzgün. Şöyle bir örnek vereyim epicinstaller'i açınca bulanık ama Epic Games'i açınca düzgün bulanık dediğim 480p gibi bir şey çözemedim. Driver yüklemem gerekirse direk link atabilir misiniz?
Cihaz: Acer Nitro 5 AN515-57

Çözüm
Windows ayarları - sistem - ekran - ölçek (yan taraftaki Ok'a basın, ölçek değerini kendiniz klavyeden girmeniz şart.) - özel ölçeklendirme değerini 125 yapıp onaylayın. Bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrar kontrol edin.

Bir format attım bir şey dolayı, sonra Windows Update'ten tüm sürücüleri kurdum, düzeldi.
Windows Ayarları - Sistem - Ekran - Ölçek (Yan Taraftaki Ok'a basın, ölçek değerini kendiniz klavyeden girmeniz şart.) - Özel Ölçeklendirme değerini 125 yapıp onaylayın. Bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrar kontrol edin.

Windows ayarları - sistem - ekran - ölçek (yan taraftaki Ok'a basın, ölçek değerini kendiniz klavyeden girmeniz şart.) - özel ölçeklendirme değerini 125 yapıp onaylayın. Bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrar kontrol edin.

Bir format attım bir şey dolayı, sonra Windows Update'ten tüm sürücüleri kurdum, düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı