Program yaparak para kazanılır mı?

O kadar basit mi ya? Oyun içi bakiye filan arttırmak için biraz çözüm arıyorum sağdan soldan boş vakit öldürerek 10-20 TL gelse fena olmaz yani
Büyük ihtimal yaşın küçük olduğu için sana fazla geliyor ama 10-20TL çok az bir miktar para. Ailenden istesen verirler zaten, sırf 3-5 oyun almak için saatlerini harcamana gerek yok yani.

Dediğim şekilde hazır logoyu alıp altını değiştiren binlerce sözle "freelancer" var birçok platformda. 10-20TL'ye satıyorlar hem de deli gibi. :D

Büyük ihtimal yaşın küçük olduğu için sana fazla geliyor ama 10-20TL çok az bir miktar para. Ailenden istesen verirler zaten, sırf 3-5 oyun almak için saatlerini harcamana gerek yok yani.

Dediğim şekilde hazır logoyu alıp altını değiştiren binlerce sözle "freelancer" var birçok platformda. 10-20TL'ye satıyorlar hem de deli gibi. :D
Kanka ailemden istemem ben. Kendim uğraşmak istiyorum, oyuna vermek mantıklı gelmez ki aileme. Kendi 3-5 liramı kazansam yeter oyun vs. için harcıcam zaten.

Ne oluyor bu Game-exploit coding tam olarak ne işi?

O kadar basit mi ya? Oyun içi bakiye falan arttırmak için biraz çözüm arıyorum sağdan soldan boş vakit öldürerek 10-20 TL gelse fena olmaz yani.

Lua script injecting terimi buradan geliyor herhangi bir oyun lua destekliyorsa bunun üzerine bir "hile" programı yapılabiliyor ben çok fazla kaynaktan yardım alarak yapmıştım 1.5 yıl devam ettirdim sonra sıktı bayağı bıraktım öğrenilmesi gereken diller, C#, C++, lua. En çok C++ önemli bu işler için oda dert tasa. Ama piyasada çok daha iyi yapanlar vardı ben hayret etmiştim o zamanlar millet nasıl benden alıyor diye ama Full yabancı Amerikan'ı kanadalısı Rus'u vs.

Kanka ailemden istemem ben. Kendim uğraşmak istiyorum, oyuna vermek mantıklı gelmez ki aileme. Kendi 3-5 liramı kazansam yeter oyun vs. için harcamam zaten.
Basit yoldan para kazanmak için hazır logoları alıp oynama yapabilirsiniz. 10-20TL arasına satabilirsiniz, baya alan oluyor freelancer platformlarında.

Lua script injecting terimi buradan geliyor herhangi bir oyun lua destekliyorsa bunun üzerine bir "hile" programı yapılabiliyor ben çok fazla kaynaktan yardım alarak yapmıştım 1.5 yıl devam ettirdim sonra sıktı bayağı bıraktım öğrenilmesi gereken diller, C#, C++, lua. En çok C++ önemli bu işler için oda dert tasa. Ama piyasada çok daha iyi yapanlar vardı ben hayret etmiştim o zamanlar millet nasıl benden alıyor diye ama Full yabancı Amerikan'ı kanadalısı Rus'u vs.
Aylık kaç tl veya günlük?
Basit yoldan para kazanmak için hazır logoları alıp oynama yapabilirsiniz. 10-20TL arasına satabilirsiniz, baya alan oluyor freelancer platformlarında.
Freelancer sitelerinde işe başlamak için de para gerekli ne tesadüf ama...

O web siten filan ile kaç para kazandın? Ne kadar işte ne kadar fiyata çalıştın?
Ben freelancer olarak Front-End Developer olarak çalışıyorum. Bu güne kadar birçok işte çalıştım, kazancım her zaman sabit olmaz. Aydan aya değişir ama günümüz şartlarına göre iyi olduğunu söyleyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı