Program yaparak para kazanılır mı?

Kazandığım parayı paylaşmak istemem ama TR standartlarına göre oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim. (Temel ihtiyaçlarımı kendi kazancımla sağlamadığımı da belirteyim)
Kanka fiyatı niye gizli ki :D

İyiyse söyleyin sizin gibi bir çok insan vardır, paranızı gizleme sebebiniz? Yalan filan atıyorsanız çekinmeyin, hepimiz insanız.

İyiyse söyleyin sizin gibi bir çok insan vardır, paranızı gizleme sebebiniz? Yalan filan atıyorsanız çekinmeyin, hepimiz insanız.
Hiç kimse kazandığı maaşı halka açık bir alanda söylemek istemez. Bunu para kazandığın zaman daha iyi anlayacaksın.

Kanka para kazandığın işin patlamasını istemezsin de bunu yapan bir çok kişi var ben başlasam ne olur ki? Zaten hazırda onca kişi varken.
Başlayabilirsin. Şu anda zaten bu sektörde daha fazla kişiye ihtiyaç var. Sen beni yanlış anladın ben sırf 10-20TL için saatlerini harcamana değmeyeceğini söyledim. Eğer ileri bir hedefin varsa zamanını harcaman değer ve karşılığını fazlasıyla alırsın ama 10-20TL için bir mantığı yok. Daha kolay yollardan da bahsettim zaten.

Başlayabilirsin. Şu anda zaten bu sektörde daha fazla kişiye ihtiyaç var. Sen beni yanlış anladın ben sırf 10-20TL için saatlerini harcamana değmeyeceğini söyledim. Eğer ileri bir hedefin varsa zamanını harcaman değer ve karşılığını fazlasıyla alırsın ama 10-20TL için bir mantığı yok. Daha kolay yollardan da bahsettim zaten.
Kanka durum böyleyse neden bir şey söylemiyorsun kaç para kazandırdığını yazacaktın 2-3 karakter.

Kanka durum böyleyse neden bir şey söylemiyorsun kaç para kazandırdığını yazacaktın 2-3 karakter.
Dostum, kimse kazandığı parayı halka açık bir yerde söylemek istemez. Etik bir şey değil hatta bana göre ayıp. Sana sadece TR standartlarına göre iyi olduğunu söyledim, çok merak ediyorsan; bazı yerlerde kazancını açıklayan Front-End Developer'lar var. Onlara bakarsan az çok anlarsın ne kadar olduğunu zaten.

Konuda da bahsettim. Freelancer çalışırken her zaman aynı kazancı sağlamazsın; bazı aylar da fazlayken bazı aylarda az olabilir. Sektör olarak freelancer çalışma da bile şu anda iyi bir kazancı olan bir sektör.

İyiyse söyleyin sizin gibi birçok insan vardır, paranızı gizleme sebebiniz? Yalan falan atıyorsanız çekinmeyin, hepimiz insanız.

Erkeğe maaşı, kadına yaşı sorulmaz. 😉

Kanka para kazandığın işin patlamasını istemezsin de bunu yapan birçok kişi var ben başlasam ne olur ki? Zaten hazırda onca kişi varken.

Ayrıca yazılımı küçümsüyorsun gibi gözüküyor. Piyasada onca kişi kopyala yapıştır ile kendini biliyor sanıyor. Bu iş öyle çocuk oyuncağı bir iş değil. Emek ve saatler ister. Ve 10 20 TL için uğraşmaya değmez, sıkılırsın. Benim şahsi fikrim bu yönde. Böyle az meblalar kazanmak için orantısız emek harcamak yerine harçlığından kenara koyup biriktirmeyi düşünebilir ya da daha basit işlere yönelebilirsin.

Dostum, kimse kazandığı parayı halka açık bir yerde söylemek istemez. Etik bir şey değil hatta bana göre ayıp. Sana sadece TR standartlarına göre iyi olduğunu söyledim, çok merak ediyorsan; bazı yerlerde kazancını açıklayan Front-End Developer'lar var. Onlara bakarsan az çok anlarsın ne kadar olduğunu zaten.

Konuda da bahsettim. Freelancer çalışırken her zaman aynı kazancı sağlamazsın; bazı aylar da fazlayken bazı aylarda az olabilir. Sektör olarak freelancer çalışma da bile şu anda iyi bir kazancı olan bir sektör.
Yardım için geldiğiniz konuda yardım etmeyecekseniz neden geldiniz ki? Benim fiyat bilgilerine ihtiyacım vardı saolsun onu da vermiyor tamam gerek kalmadı, bilmem erkeğe maaşı sorulmaz bilmem kıza yaşı kalsın.

Yardım için geldiğiniz konuda yardım etmeyecekseniz neden geldiniz ki? Benim fiyat bilgilerine ihtiyacım vardı saolsun onu da vermiyor tamam gerek kalmadı, bilmem erkeğe maaşı sorulmaz bilmem kıza yaşı kalsın.
Dostum sana nasıl kazanacağından tut nasıl sektöre girebileceğine dair her şeyi anlattım. Daha ne yardımına ihtiyacın var? 10-20TL için bu kadar uğraşmana gerek yok diyorum. 10-20TL'ye programlama da en fazla 1 tane bugu düzeltirsin(ufak çaplı). Daha ne kadar yardımcı olabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı