Programfiles X86'yı sildim

KayraÇ07

Kilopat
Daha fazla  
Abiler ablalar beyefendiler öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam affola. C diskimden yer açarken yanlışlıkla programfiles X86'yı sildim. bir dosya açmaya çalıştığım zaman Microsoft üzerinde uygulama ara hatası alıyorum ne yapmalıyım?

Akıllarda tek soru, neden? Temiz kurulum yapın. O klasörün içeriğini getirecek başka bir yol bilmiyorum.

Varmış, gece benim kafa duruyor galiba. Alttaki denileni yapın.

Abiler ablalar beyefendiler öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam affola. C diskimden yer açarken yanlışlıkla programfiles X86'yı sildim. bir dosya açmaya çalıştığım zaman Microsoft üzerinde uygulama ara hatası alıyorum ne yapmalıyım?

Geçmiş olsun. Geri dönüşüme gittiyse geri getirmeyi deneyin. Olmaz ise son çare format.

Mesajımın bir altındaki aslında, anlaşılır diye düşünmüştüm.
Yapabilecegin bir sey yok, eger yedekledigin bir tarih varsa ona dondurmeyi dene. Eger yoksa tum programlari tekrardan kurmak zorundasin.

Sistem geri yüklemeden başka çare gelmiyor aklıma.

Peki kesin çözüm mü? ona göre deneyeceğim.
arkadaşlar problemi Windows'un kendi Shift+yeniden başlat a basınca çıkan sıfırlama yöntemiyle çözdüm yaklaşık 45 dakika sürdü(SSD) problemi yaşayanlar bu çözüm yöntemini deneyebilir özel dosyalarınızı D'ye kaydetmeyi unutmayın ilgilenen herkese teşekkür ederim konu kilit iyi günler

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı