Programın 8 GB RAM istemesi

milenyum0

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Tekniker
Selam arkadaşlar. Box cihazı ile telefonun yazılımını düzeltmek isterken uygulamanın gereksiz yere 8 GB RAM isteme sorunu var. Bilgisayar 4 GB RAM'e sahip 8 olarak göstermek için ne yapmak lazım? Sanal bellek falan ekledik yok olmuyor. Özellikler kısmındaki RAM'i görüyor. Yardım edin lütfen. Windows 10 kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşından falan 4 GB RAM alıp takma şansın nedir?
Bence anakartı maksimum 4 GB RAM kapasitelidir. Internet Cafe de iyi bir yöntem olabilir bence ya da komşu bilgisayarı da olur.

2.7 GB'a kadar Windows kendisi kullanıyor zaten. Hadi bir sekme Google açtın 700MB'ta o yedi. Geriye kaldı 600MB RAM. Hadi açmadın sen sekme falan 1.3 GB RAM kalıyor geriye. O da maalesef çok yetersiz bir miktar.
Gerekli gereksiz yazman ile ilgili bir yorum yapıp kaldırdım geri. Bir program, gereksiz yere sistem gereksinimi vermez hocam. Kullanacaktır ondan verir.

Arkadaşlar 1 kere çalıştırabileceğim bir program için, RAM almaya gerek olmadığını düşünüyorum. İnternet kafeye gideceğim ancak bizim ilçede o derecede bir bilgisayar olacağını tahmin etmiyorum. Bilgisayarın RAM kullanımıyla alakası yok. Saçma bir şekilde verdiği hata şu
Warning: The System's Memory is Low, please consider upgrading your System!
Authentication aborted by user request.

Arkadaşlar 1 kere çalıştırabileceğim bir program için, RAM almaya gerek olmadığını düşünüyorum. İnternet kafeye gideceğim ancak bizim ilçede o derecede bir bilgisayar olacağını tahmin etmiyorum. Bilgisayarın RAM kullanımıyla alakası yok. Saçma bir şekilde verdiği hata şu
Warning: The System's Memory is Low, please consider upgrading your System!
Authentication aborted by user request.
Yetmiyor demek ki hocam neresi saçma ben onu anlamadım. Google'ın bir sekmesi bile 700MB RAM yerken program için 1.3 GB boş alan var sadece. Yetmemesi çok doğal maalesef.

Her Internet Cafe'de en az 8 GB RAM'e sahip bir pc vardır. Sen oralarda kaliteli bir yere git eminim bulursun.
Dizüstü ise olmayabilir
Gideceğim zaten ama alternatef arıyorum. Yorumunuz için sağ olun
yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik vay anasını ya :(
Sisteminizin işlemcisi ne söyler misiniz? Bulup bulamama olasılığınızı yazayım size.

Yeni konular

Geri
Yukarı